container-fluid

Kursy Hipnozy

Nauczyciele

Lista akredytowanych przez Towarzystwo nauczycieli hipnozy i hipnoterapii, którzy przeszli wymaganą ścieżkę kształcenia i posiadają nadany przez Towarzystwo tytuł do nauczania hipnozy i hipnoterapii:

Bożena Hanik

Bożena Hanik

Anna Trzcieniecka-Green

Anna Trzcieniecka-Green

Anna Orłowska

Anna Orłowska

Halina Gąsior

Halina Gąsior

Maria Stanisławiak

Maria Stanisławiak

Danuta B. Sobańska

Danuta B. Sobańska

Anna Szereszewska-Niechwiej

Anna Szereszewska-Niechwiej

Jerzy Pocica

Jerzy Pocica

Paulina Kołosowska

Paulina Kołosowska

Adam Kita

Adam Kita

„Studiowanie hipnozy bez wątpienia zmieni twoje rozumienie ludzi i ich problemów, zachęcając do szerszego poszukiwania zasobów swoich klientów w sposób, jakiego mógłbyś wcześniej nie wziąć pod uwagę. Zdobycie umiejętności korzystania z hipnozy klinicznej będzie nieocenionym środkiem, który pozwoli na poprawę twoich umiejętności klinicznych. Integracja hipnozy z planem leczenia może pozwolić na uzyskanie trwałych wyników w pracy terapeutycznej. Być może najlepsze jest to, że wykorzystanie hipnozy może być sposobem na promowanie samowystarczalności i niezależności w klientach, z którymi współpracujesz, pomagając im poczuć, że mają kontrolę i zasoby, których mogą używać.”

Michael D. Yapko „Trancework”

Kursy Hipnozy

Jesteśmy jedną z najdłużej działających Szkół Hipnozy Klinicznej w Polsce. Od 2000 roku (ponad 20 lat), korzystając z pomocy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej, organizujemy Kursy Hipnozy dla Profesjonalistów. Oprócz kursu zintegrowanej hipnoterapii (Dwuletni Kurs Zaawansowanej Hipnozy ( Hipnoterapii ) Klinicznej dla Profesjonalistów Różnych Zawodów), ze względu na wysokie wymagania odnośnie kompetencji wyszkolonych psychoterapeutów. proponujemy dłuższe kształcenie w ramach Szkoły Metody H.I.T.T.® . Posiadamy akredytację Międzynarodowej Federacji Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi i Badań nad Hipnozą (IGTH) na stosowanie i nauczanie tej Metody.

1. Dwuletni Kurs Zaawansowanej Hipnozy ( Hipnoterapii ) Klinicznej dla Profesjonalistów Różnych Zawodów

2. Kurs Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi (H.I.T.T.®) Wernera Meinholda

Szkoła hipnozy. Ze względu na kadrę jak i autorski program są to zdecydowanie najbardziej profesjonalne kursy hipnozy w naszym kraju,  ukierunkowane na jej zastosowanie w praktyce i przygotowujące do posługiwania się hipnozą w terapeutycznej pracy z ludźmi. Łączymy także podejście kliniczne w psychoterapii z analityczną metodą pracy w hipnozie według Wernera Meinholda (Metoda H.I.T.T.®) w ujęciu psychologii głębi. Uzyskaliśmy uprawnienia do prowadzenia terapii analitycznej w hipnozie oraz do nauczania tej metody wydane przez Międzynarodową Federację Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi i Badań nad Hipnozą (IGTH).

W opinii absolwentów nasze kursy cieszą się dużym uznaniem, bo choć ich celem nie jest rozwój osobisty, to poprzez specyfikę hipnozy, staje się on nieuniknionym, a jakże pożądanym i przyjemnym efektem ubocznym.

Poza wspomnianymi kursami hipnozy, które stały się już naszą wizytówką, coraz częściej, dzięki zwiększającej się aktywności naszych członków organizujemy warsztaty z zakresu technik terapeutycznych bazujących na stanach hipnotycznych oraz superwizje.

Dlaczego warto wybrać nasze kursy hipnozy:

  • od ponad 20 lat profesjonalnie uczymy hipnozy terapeutycznej / klinicznej
  • prowadzone przez nas kursy to najbardziej kompletne i kompetentne kursy hipnozy terapeutycznej i klinicznej w Polsce
  • nasza kadra składa się z wysokiej klasy nauczycieli hipnozy a jednocześnie psychologów klinicznych i praktykujących psychoterapeutów mogących poszczycić się ogromnym doświadczeniem w wielu różnorodnych modalnościach
  • w unikalny, holistyczny sposób łączymy wiedzę i doświadczenie z najnowszymi trendami i odkryciami naukowymi w zakresie hipnozy klinicznej, neuronauk, psychologii, psychoterapii i psychosomatyki
  • nasze kursy posiadają akredytację Międzynarodowej Federacji Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi i Badań nad Hipnozą (IGTH)
  • Oprócz kursu zintegrowanej hipnozy / hipnoterapii klinicznej ze względu na wysokie wymagania odnośnie kompetencji wyszkolonych psychoterapeutów. proponujemy dłuższe kształcenie w ramach Szkoły Metody H.I.T.T.® .
  • uczymy rzetelnie, z nastawieniem na profesjonalizm i praktyczne przygotowanie do pracy terapeutycznej
  • uczymy wyłącznie profesjonalistów pracujących z ludźmi (psychologów, terapeutów, psychoterapeutów, anestezjologów, fizjoterapeutów, stomatologów, pedagogów, itp.)

Zobacz opinie specjalistów stosujących Metodę Psychoterapeutyczną H.I.T.T.® Wernera Meinholda na jej temat.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ:

Kurs Zaawansowanej Hipnozy Terapeutycznej ( Hipnoterapii ) i Klinicznej

SZKOLENIE W METODZIE H.I.T.T.® WERNERA MEINHOLDA

Superwizje dla hipnoterapeutów

WARSZTATY

Profesjonalna Szkoła Hipnozy Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą Kursy Hipnozy Terapeutycznej i Klinicznej