Bożena Hanik

Prezes i jedna z założycielek Stowarzyszenia – mgr Bożena Hanik jest psychologiem klinicznym i specjalistą II stopnia, psychoterapeutą Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP. Swoje doświadczenie nabywała m.in. u boku terapeutow takich jak: Carl Rogers, Antoni Kępiński, Betty Alice Erickson, Jeffrey K. Zeig, Werner Meinhold.

Od wielu lat prowadzi szkolenia z zakresu psychoterapii. Stosuje hipnozę w leczeniu nerwic, zaburzeń osobowości, zaburzeń psychosomatycznych i w terapii małżeńskiej.

Ma ogromne doświadczenie kliniczne – szkoliła się u najlepszych specjalistów w kraju i na świecie. Pracowała w szpitalu psychiatrycznym im. Józefa Babińskiego w Krakowie-Kobierzynie, prowadzi też własną praktykę w Krakowie.

Jest członkiem Rady Starszych Towarzystwa, jedną z 19 specjalistów w Polsce w zakresie Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi (H.I.T.T.®) a także nauczycielem i superwizorem (certyfikat nr S/1/2020) metody H.I.T.T.® certyfikowanym przez Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą i  Międzynarodową Federację Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi i Badań nad Hipnozą.

Stosuje metodę H.I.T.T. Wernera Meinholda.

email: bozena.hanik@gmail.com

UWAGA! Towarzystwo nie pośredniczy w umawianiu z poszczególnymi terapeutami ani nie udziela żadnych informacji na temat prowadzonych przez nich terapii. W celu umówienia się na spotkanie lub uzyskania szczegółowych informacji konieczne jest skontaktowanie się bezpośrednio z wybranym terapeutą.