Adam Kita

sekretarz i członek Zarządu Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą GTH Polska.

Absolwent kierunku Psychologia w Zarządzaniu na UJ. Ukończył kurs masażu Dotyk Motyla dr Evy Reich, Kurs Podstawy Hipnozy Klinicznej dla Profesjonalistów oraz Kurs Zaawansowanej Hipnozy Klinicznej Kurs II Stopnia w Towarzystwie Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą, uczestniczył w licznych seminariach Claudii Manzini-Egger. Certyfikowany praktyk Trauma Collapse Technique (TCT). Ukończył także pełne szkolenie w zakresie metody Recall Healing® (Totalna Biologia) dr Gilberta Renaud i jest certyfikowanym facylitatorem tej metody oraz liczne warsztaty i szkolenia psychoterapeutyczne i pokrewne. Jest jednym z 19 specjalistów w Polsce w zakresie Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi (H.I.T.T.®) certyfikowanym przez Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą i  Międzynarodową Federację Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi i Badań nad Hipnozą.)

Pracuje głównie Metodą H.I.T.T.®, integrując elementy terapii multimodalnej, analitycznej, podejścia transpersonalnego, poznawczo-behawioralnego, terapii systemowej, terapii schematów, pracę z ciałem, psychogenealogię, hipnoterapię oraz Recall Healing®. Pomaga w leczeniu nerwic, zaburzeń osobowości, zaburzeń psychosomatycznych, traumy pourazowej (PTSD) oraz traumy symbiotycznej (okołonatalnej) i rozwojowej. Badacz teorii i praktyk rozwojowych oraz duchowości. Entuzjasta terapii wspomaganej psychodelikami.

Prowadzi szkolenia, treningi, coaching.

Kraków

Stosuje metodę H.I.T.T. Wernera Meinholda.

email: adamkita[at]protonmail.com

tel: 502 459 707 (nie dzwoń, napisz SMS – oddzwonię)

UWAGA! Towarzystwo nie pośredniczy w umawianiu z poszczególnymi terapeutami ani nie udziela żadnych informacji na temat prowadzonych przez nich terapii. W celu umówienia się na spotkanie lub uzyskania szczegółowych informacji konieczne jest skontaktowanie się bezpośrednio z wybranym terapeutą.