Nabór na Kursy Hipnozy Klinicznej w sezonie 2020/2021

Rozpoczynamy oficjalny nabór na Kursy Hipnozy Klinicznej I i II stopnia oraz Szkoły Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi (Metody H.I.T.T.®  Wernera Meinholda) w sezonie 2020/2021. Ucz się od najlepszych! Już teraz prześlij zgłoszenie i zdobądź profesjonalną wiedzę na temat hipnoterapii oraz eksperckie umiejętności pracy z nieświadomym potencjałem swoich Klientów!

Jesteśmy jedną z najdłużej działających Szkół Hipnozy Klinicznej w Polsce. Od 20 lat organizujemy dwustopniowe Kursy Hipnozy dla Profesjonalistów. Jako jedyni w kraju uczymy także Psychoterapii Opartej na Hipnozie i Psychologii Głębii (Metoda Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi (H.I.T.T.®)) Posiadamy akredytację Międzynarodowej Federacji Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi i Badań nad Hipnozą (IGTH) na stosowanie i nauczanie tej Metody. Od 5 grudnia 2017 r. posiadamy akredytację MEN na całość prowadzonego przez Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą w Krakowie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych w zakresie kursów hipnozy.

Nasza kadra składa się z najwyższej klasy nauczycieli hipnozy a jednocześnie psychologów klinicznych i praktykujących psychoterapeutów mogących poszczycić się ogromnym doświadczeniem w wielu różnorodnych modalnościach. W unikalny, holistyczny sposób łączymy potężną wiedzę i doświadczenie z najnowszymi trendami i odkryciami naukowymi w zakresie hipnozy klinicznej, neuronauk, psychologii, psychoterapii i psychosomatyki

Kursy Hipnozy I i II stopnia prowadzone są przez światowej sławy nauczycielki:

Kurs „Podstawy Hipnozy Klinicznej dla Profesjonalistów – Kurs I stopnia” wprowadza w podstawowe pojęcia i zasady stosowania hipnozy. Zadaniem kursu jest wszechstronne szkolenie uczestników w różnych rodzajach hipnozy, tak aby po jego ukończeniu mogli samodzielnie stosować hipnozę w praktyce.

Organizacja Kursu „Podstawy Hipnozy Klinicznej dla Profesjonalistów – Kurs I stopnia” (jeden weekend w miesiącu na przestrzeni roku – początek w październiku 2019 roku) ma na celu wykorzystanie przerw w nauce do utrwalenia (na poziomie świadomym i nieświadomym) zdobytych umiejętności. Celem Kursu „Podstawy Hipnozy Klinicznej dla Profesjonalistów – Kurs I stopnia” jest praktyczne zastosowanie hipnozy w medycynie (psychoterapia, medycyna psychosomatyczna, dentystyka, położnictwo, leczenie bólu, rehabilitacja, leczenie uzależnień) w sporcie oraz innych dziedzinach życia jak np. praca w zespołach czy coaching i rozwój osobisty.

Kurs przeznaczony jest dla psychoterapeutów, lekarzy, psychologów, osób zbliżonych zawodów pracujących w służbie zdrowia i innych obszarach pomocowych oraz dla studentów ostatnich lat medycyny i psychologii.
Szczegóły kursu i zapisy: https://www.hipnoza.org.pl/szkolenia/i-stopien-podstawy-hipnozy/

Kurs Zaawansowanej Hipnozy Klinicznej II stopnia jest przeznaczony dla osób o pewnym stopniu zaawansowania w posługiwaniu się metodą hipnozy. Składa się z dziewięciu specjalistycznych modułów oraz jednego weekendu poświęconego superwizji w hipnozie. Z uwagi na niemożność ustalenia progu oczekiwanych umiejętności preferowane są osoby, które ukończyły proponowany przez nas podstawowy kurs hipnozy. Nasze doświadczenie uczy, iż absolwenci innych szkoleń mają duże trudności z podążaniem za tokiem naszego Kursu II stopnia i sami decydują się na równoległe uzupełnianie wiedzy i kompetencji poprzez uczestnictwo w naszym kursie podstaw hipnozy.

Szczegóły Kursu Zaawansowanej Hipnozy Klinicznej II stopnia. i zapisy: https://www.hipnoza.org.pl/szkolenia/kurs-hipnozy-ii-stopnia/

Unikalna metoda Wernera Meinholda (Metoda Terapeutyczna H.I.T.T.®) łączy psychologię głębi z hipnozą, dlatego nazwał ją Hipnointegracyjną Psychoterapią Głębi. Metoda ta rozwiązuje między innymi problemy okresu około natalnego, nieosiągalne dla wielu innych metod psychoterapeutycznych, dlatego stanowi jedno z najdoskonalszych narzędzi terapeutycznych i jest wybierana przez wielu doświadczonych terapeutów wywodzących się z różnych szkół.

Szczegóły Szkolenia w Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi (Metody H.I.T.T.®  Wernera Meinholda): https://www.hipnoza.org.pl/szkolenia/szkola-wernera-meinholda/

Informujemy także o możliwości uzyskania dofinansowań w wysokości 50-80% do organizowanych przez nas Kursów (szczegóły: http://bit.ly/2MiS8um) lub nieoprocentowanego kredytu z możliwością umorzenia do 25% (szczegóły: https://bit.ly/2PoBeYr)

Skorzystaj z promocji – zabierz ze sobą przyjaciela / przyjaciółkę/. Jeśli przyprowadzisz ze sobą kolejną osobę, mamy dla Was po 10% rabatu od ceny Kursu Hipnozy lub 20% dla jednej osoby – decyzja, którą opcję wybierzesz należy do Ciebie. Warunkiem uzyskania rabatu jest aby obie osoby ukończyły swoje kursy w całości. Zostanie on odliczony od ostatniej raty/płatności za kurs albo, w przypadku całościowej przedpłaty, kwota rabatu zostanie zwrócona po zakończeniu kursów. Więcej szczegółów uzyskasz kontaktując się z nami mailowo: biuro@hipnoza.org.pl lub pod numerem tel. 502459707.

Jeśli przyprowadzisz ze sobą kolejną osobę, mamy dla Was po 10% rabatu od ceny Kursu Hipnozy lub 20% dla jednej osoby – decyzja, którą opcję wybierzesz należy do Ciebie. Warunkiem uzyskania rabatu jest aby obie osoby ukończyły swoje kursy w całości. Zostanie on odliczony od ostatniej raty/płatności za kurs albo, w przypadku całościowej przedpłaty, kwota rabatu zostanie zwrócona po zakończeniu kursów. Więcej szczegółów uzyskasz kontaktując się z nami mailowo: biuro@hipnoza.org.pl lub pod numerem tel. 502459707.

Profesjonalna Szkoła Hipnozy Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą. Kursy Hipnozy Terapeutycznej i Klinicznej