Jesteśmy jedną z najdłużej działających Szkół Hipnozy Klinicznej w Polsce. Od 2000 roku (19 lat), korzystając z pomocy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej, organizujemy dwustopniowe Kursy Hipnozy dla Profesjonalistów. Jako jedyni w kraju uczymy także wyjątkowej (co nas wyróżniaMetody Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi (H.I.T.T.®) Wernera Meinholda. Posiadamy akredytację Międzynarodowej Federacji Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi i Badań nad Hipnozą (IGTH) na stosowanie i nauczanie tej Metody. Od 5 grudnia 2017 r. posiadamy akredytację MEN na całość prowadzonego przez Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą w Krakowie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych w zakresie kursów.

1. Kurs Hipnozy I stopnia 

2. Kurs Hipnozy II stopnia

3. Kurs Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi (H.I.T.T.®) Wernera Meinholda

Szkoła hipnozy. Ze względu na kadrę jak i autorski program są to zdecydowanie najbardziej profesjonalne kursy hipnozy w naszym krajuukierunkowane na jej zastosowanie w praktyce i przygotowujące do posługiwania się hipnozą w terapeutycznej pracy z ludźmi.

W opinii absolwentów cieszą się dużym uznaniem, bo choć ich celem nie jest rozwój osobisty, to poprzez specyfikę hipnozy, staje się on nieuniknionym, a jakże pożądanym i przyjemnym efektem ubocznym.

Poza wspomnianymi kursami, które stały się już naszą wizytówką, coraz częściej, dzięki zwiększającej się aktywności naszych członków organizujemy warsztaty z zakresu technik terapeutycznych bazujących na stanach hipnotycznych oraz superwizje.

Dlaczego warto wybrać nasze kursy: