Warsztat „Ciąża i poród w Hipnozie”

Z przyjemnością przypominamy, że już w najbliższy weekend (9-10 maja), w ramach aktualnej edycji Kursu Zaawansowanej Hipnozy Klinicznej II Stopnia, odbędzie się warsztat pt. „Ciąża i poród w hipnozie„. Warsztat będzie miał formę zajęć online. W związku z obecną sytuacją jego cena uległa obniżeniu z 1400 zł do 890 zł.

Warsztat dostępny jest wyłącznie dla osób, które ukończyły dotychczasowe edycje Kursu Zaawansowanej Hipnozy Klinicznej II Stopnia, lub są słuchaczami aktualnej edycji tego Kursu.

W związku z licznymi prośbami postanowiliśmy przeformułować program Kurs Zaawansowanej Hipnozy Klinicznej II Stopnia i uzupełnić go o dwa nowe moduły: Ciąża i poród w hipnozie oraz Praca z traumą w hipnozie.

Kurs Zaawansowanej Hipnozy Klinicznej II Stopnia jest przeznaczony dla osób o pewnym stopniu zaawansowania w posługiwaniu się metodą hipnozy. Z uwagi na niemożność ustalenia progu oczekiwanych umiejętności preferowane są osoby, które ukończyły proponowany przez nas Kurs Podstawy Hipnozy. Nasze doświadczenie uczy, iż absolwenci innych szkoleń mają duże trudności z podążaniem za tokiem naszego kursu i często sami decydują się na równoległe uzupełnianie wiedzy i kompetencji poprzez nasz Kurs „Podstawy Hipnozy Klinicznej dla Profesjonalistów – Kurs I stopnia”

Kurs Zaawansowanej Hipnozy Klinicznej II Stopnia jest całościowym szkoleniem – poza zaakceptowanymi przez Zarząd Towarzystwa i Prowadzące kursy Nauczycielki wyjątkami, nie ma możliwości uczestnictwa w poszczególnych modułach. Wyjątek stanowi możliwość uczestnictwa w nowo dodanych modułach przez osoby, które ukończyły poprzednie edycje tego kursu (II stopnia).

Zachęcamy do jak najszybszego zgłaszania chęci uczestnictwa w tym Kursie i nadchodzących warsztatach. Ilość miejsc ograniczona!