Zaproszenie na 20 spotkanie Klubu HIT

Wszystkich członków Towarzystwa, absolwentów naszych kursów, osoby stosujące hipnozę w pracy z pacjentami/klientami oraz osoby zainteresowane poznaniem hipnozy terapeutycznej zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu dyskusyjnego Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą „HIT”.

Jako, że 1 kwietnia świętowaliśmy 75 urodziny Wernera Meinholda, dziewiętnaste spotkanie Klubu, na które zapraszamy już w najbliższą niedzielę, 14 kwietnia o godz. 15:30, poświęcimy oglądaniu i dyskutowaniu filmów z jego warsztatów i wykładów. Będą wśród nas zarówno osoby, które brały udział w tych warsztatach jak i takie które dopiero poznają idee i metodę Wernera, wchodząc w świat hipnointegracyjnej psychoterapii głębi.

Pierwsi będą mieli możliwość powspominać i wydobyć z oglądanych treści nowe wątki i myśli, dla drugich będzie to okazja żeby zobaczyć Wernera w pracy z pacjentami, poczuć jego myśl i jego styl wykładów, a także posłuchać od bezpośrednich świadków jak to było na początku, jak metoda Wernera rozwijała się dla nich w ich praktykę psychoterapii – hipnoterapii.

Obowiązuje składka na koszty organizacyjne (katering i wynajem sali): 20 PLN/osoba. Konieczne jest potwierdzenie chęci przybycia pod adresem: biuro@hipnoza.org.pl lub SMSem na numer 502459707.

Termin: niedziela 14.04.2019. godz. 15:30

Miejsce: Centrum VIVERE, ul. Sokołowskiego 24, Kraków

Kolejne spotkania Klubu HIT będą odbywać się w niedziele po zajęciach Kursu podstaw hipnozy (zobacz kalendarz wydarzeń) o godz. 15:30.