Zaproszenie na 21 spotkanie Klubu Dyskusyjnego HIT

Wszystkich członków Towarzystwa, absolwentów naszych kursów, osoby stosujące hipnozę w pracy z pacjentami/klientami oraz osoby zainteresowane poznaniem hipnozy terapeutycznej zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu dyskusyjnego „HIT”, które odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 12 maja o godz. 15:30,

W oczekiwaniu na nadchodzące Seminarium z Claudią Manzini-Egger, prezesem GTH Swiss i International GTH, które poświęcone będzie fazie genitalno-edypalnej i analizie fokalnej FAH (w metodzie HITT® wg W.J. Meinholda), dwudzieste spotkanie Klubu, poświęcimy oglądaniu i dyskutowaniu na temat filmów z jego warsztatów i wykładów poświęconych tym tematom. Będą wśród nas zarówno osoby, które brały udział w tych warsztatach jak i takie które dopiero poznają idee i metodę Wernera, wchodząc w świat hipnointegracyjnej psychoterapii głębi.

Pierwsi będą mieli możliwość powspominać i wydobyć z oglądanych treści nowe wątki i myśli, dla drugich będzie to okazja żeby zobaczyć Wernera w pracy z pacjentami, poczuć jego myśl i jego styl wykładów, a także posłuchać od bezpośrednich świadków jak to było na początku, jak metoda Wernera rozwijała się dla nich w ich praktykę psychoterapii – hipnoterapii.

Prosimy o potwierdzenie chęci przybycia pod adresem: biuro@hipnoza.org.pl lub SMSem na numer 502459707.

Termin: niedziela 12.05.2019. godz. 15:30

Miejsce: Centrum VIVERE, ul. Sokołowskiego 24, Kraków

Kolejne spotkania Klubu HIT będą odbywać się w niedziele po zajęciach Kursu podstaw hipnozy (zobacz kalendarz wydarzeń) o godz. 15:30.