Zaproszenie do Karolka na warsztaty pt. „Weekend z Meinholdem”

Kochani,

Już za trzy tygodnie, 26-28 października spotykamy się w Hotelu Karolek w Zawoi, gdzie odbędą się wyjazdowe warsztaty pt. „Weekend z Meinholdem”. Warsztaty skierowane są do wszystkich osób zainteresowanych:

Jest to kolejne spotkanie członków i sympatyków naszego Towarzystwa, w ramach projektu rozwojowego, który roboczo nazwaliśmy: Hipnointegracje. Relację z poprzedniego spotkania możecie przeczytać tutaj: https://bit.ly/2P6CbFe

Celem naszych karolkowych spotkań jest inspirowanie do ciągłego rozwoju poprzez wymianę doświadczeń, wspólne szukanie form integracji różnych metod psychoterapii i hipnoterapii, dyskusje i interwizje.

W programie najbliższego spotkania m.in.:

  • wykład Dr. Psych. Andrzeja Chmiela „Pojęcie normozy w koncepcji W.Meinholda w kontekście myśli E. Fromma” wykład i dyskusja.
  • wykład psychoterapeuty Jerzego Kutaja „Świadomość i poczucie wolności”
  • pokazy filmów z zastosowaniem Metody Psychoterapeutycznej H.I.T.T.® WERNERA MEINHOLDA w wykonaniu jej autora – i dyskusja.
  • transy, demonstracje.
  • smakowanie, zabawa, wyprawy w teren, wspólna twórczość, mini-koncerty muzyki, słowa i ruchu
  • na miejscu do dyspozycji Uczestników – Jaccuzi, basen i sauna.

Cena weekendu z wyżywieniem wegetariańskim: 500. Dla członków THTiBnH (GTH Polska), którzy mają uregulowane składki: 400. Konieczne jest potwierdzenie obecności do 15.10.2018. pod adresem: biuro@hipnoza.org.pl oraz wpłacenie zaliczki w wys. 150 zł na konto Towarzystwa: 33 1050 1445 1000 0023 2618 8170.

Zrobimy wszystko co można i trzeba, żeby było inspirująco, pożytecznie, wesoło i wyjątkowo, dla nas indywidualnie i dla nas jako grupy.

Zapraszamy, zapowiada się bardzo dobre spotkanie.

Zarząd Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą (THTiBnH)