Andrzej Chmiel

dr Andrzej Chmiel – psycholog, doktor nauk nauk humanistycznych w zakresie psychologii klinicznej, terapeuta Terapii Skoncencentrowanej na Rozwiązaniu (TSR), terapeuta traumy i stresu EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocesing) , coach autorskiej metody Coachingu VR i Trans-Coachingu, hipnoterapeuta.
Wykładowca uniwersytecki współpracujący z wieloma uczelniami m.in: Uniwersytetem Wroclawskim, Wyższą Szkołą Zarządzania, Dolnośląską Szkołą Wyźszą, Akademią Sztuka Pięknych itp., autor ponad trzydziestu publikacji.
Członek m.in. Towarzystwa Badań nad Psychoanalizą (Wrocław), Klubu Jungowskiego (Warszawa), Towarzystwa Hipnozy.Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą (Kraków).
W pracy psychologicznej-terapeutycznej i coachingowej wyznacza prosty cel:

Bądź Sobą – twórz pełnię tego kim Jesteś!

Miejsca pracy psycho i hipno – terapetycznej oraz coachingowej: Cieszyn (śląskie) – Wrocław (dolnośląskie) – Kluczbork (opolskie),

 

Kontakt: 606 890 141 (napisz sms -oddzwonię)
email: chmieland@op.pl

UWAGA! Towarzystwo nie pośredniczy w umawianiu z poszczególnymi terapeutami ani nie udziela żadnych informacji na temat prowadzonych przez nich terapii. W celu umówienia się na spotkanie lub uzyskania szczegółowych informacji konieczne jest skontaktowanie się bezpośrednio z wybranym terapeutą.