Warsztat „Praca z traumą w hipnozie”

Już w najbliższy weekend (6-7 czerwca), w ramach aktualnej edycji Kursu Zaawansowanej Hipnozy Klinicznej II Stopnia, odbędzie się warsztat pt. „Praca z traumą w hipnozie”. Warsztat będzie miał formę zajęć stacjonarnych z możliwością uczestnictwa online. Koszt udziału w warsztacie wynosi 890 zł.

Warsztat ten dostępny jest wyłącznie dla osób, które ukończyły dotychczasowe edycje Kursu Zaawansowanej Hipnozy Klinicznej II Stopnia, lub są słuchaczami aktualnej edycji tego Kursu.

W związku z licznymi prośbami postanowiliśmy przeformułować program Kursu Zaawansowanej Hipnozy Klinicznej II Stopnia i uzupełnić go o te dwa moduły.

Kurs Zaawansowanej Hipnozy Klinicznej II Stopnia jest przeznaczony dla osób o pewnym stopniu zaawansowania w posługiwaniu się metodą hipnozy. Z uwagi na niemożność ustalenia progu oczekiwanych umiejętności preferowane są osoby, które ukończyły proponowany przez nas Kurs „Podstawy Hipnozy Klinicznej dla Profesjonalistów – Kurs I stopnia”. Nasze doświadczenie uczy, iż absolwenci innych szkoleń mają duże trudności z podążaniem za tokiem naszego kursu i często sami decydują się na równoległe uzupełnianie wiedzy i kompetencji poprzez nasz Kurs Podstaw Hipnozy (Kurs I Stopnia).

Kurs Zaawansowanej Hipnozy Klinicznej II Stopnia jest całościowym szkoleniem – poza zaakceptowanymi przez Zarząd Towarzystwa i Prowadzące kursy Nauczycielki wyjątkami, nie ma możliwości uczestnictwa w poszczególnych modułach. Wyjątek stanowi możliwość uczestnictwa w nowo dodanych modułach (Ciąża i poród w hipnozie oraz Praca z traumą w hipnozie) przez osoby, które ukończyły poprzednie edycje tego Kursu (II stopnia).

Zachęcamy do jak najszybszego zgłaszania chęci uczestnictwa w nadchodzących warsztatach i Kursach. Ilość miejsc ograniczona!

Zarząd THTiBnH