Nieoprocentowane pożyczki (z możliwością umorzenia do 25%) na Kursy Hipnozy!

Wszystkich zainteresowanych podjęciem nauki w naszej Szkole Hipnozy i Metody H.I.T.T.® Wernera Meinholda informujemy, iż dzięki projektowi”Ogólnopolski Program Edukacji Naukowej” (OPEN) możliwe jest uzyskanie nieoprocentowanej pożyczki na organizowane przez Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą GTH Polska kursy, z możliwością umorzenia do 25% kosztów.

Szczegóły propozycji: https://open.frp.pl/

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Kursie Podstawy Hipnozy.

Wszystkich, którzy ukończyli już kurs Postawy Hipnozy, tych którzy ukończyli Kurs Hipnozy II stopnia oraz osoby posługujące się hipnozą w stopniu zaawansowanym zapraszamy do wzięcia udziału w Szkoleniu w Metodzie Psychoterapeutycznej H.I.T.T.® Wernera Meinholda.

Szkolenie jest dwupoziomowe (dwuletnie). Po pomyślnym ukończeniu całego szkolenia uczestnik uzyska Międzynarodowy Certyfikat Hipnoterapeuty w Metodzie Psychoterapeutycznej H.I.T.T.® Jeśli uczestnik szkolenia zdecyduje się wyłącznie na ukończenie pierwszego poziomu, to otrzyma tytuł: Początkujący Hipnoterapeuta w Metodzie H.I.T.T.®.

Przypominamy także o możliwości uzyskania dofinansowań w wysokości 50-80% do organizowanych przez nas Kursów. Szczegóły: http://bit.ly/2MiS8um

Profesjonalna Szkoła Hipnozy Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą. Kursy Hipnozy Terapeutycznej i Klinicznej