Gabriela Kuznowicz

Absolwentka psychologii i psychotraumatologii na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła podstawowe i zaawansowane szkolenie w zakresie hipnozy klinicznej w THTiBH. Praktykuje pracę terapeutyczną w różnych, zmienionych stanach świadomości tj. hipnoza i EMDR. Pasjonuje ją terapeutyczne użycie enteogenów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą i Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR.

Udziela pomocy psychologicznej z wykorzystaniem hipnozy, EMDR oraz technik pracy z traumą. Pracuje z pacjentami doświadczającymi skutków PTSD i C-PTSD a także lęku, depresji, zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń odżywiania, zachowania i osobowości. Diagnozuje za pomocą TADS-I – kwestionariusza do diagnozy zaburzeń dysocjacyjnych po traumie.

Warszawa

Kontakt: https://www.znanylekarz.pl/gabriela-kuznowicz/psycholog-psychotraumatolog/warszawa

UWAGA! Towarzystwo nie pośredniczy w umawianiu z poszczególnymi terapeutami ani nie udziela żadnych informacji na temat prowadzonych przez nich terapii. W celu umówienia się na spotkanie lub uzyskania szczegółowych informacji konieczne jest skontaktowanie się bezpośrednio z wybranym terapeutą.