Artur Kulig

Posiada Certyfikat Psychoterapeuty (nr 492) i Superwizora (nr 160) SN Psychoterapii i SN Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Europejski Certyfikat Psychoterapeuty (ECP) wydany przez European Association for Psychotherapy (EAP) oraz Certyfikat Psychoterapeuty PPP wydany przez Internationale Studiengemeinschaft für Pränatale und Perinatale Psychologie und Medizin. Jest certyfikowanym liderem grup Balinta.

Brał udział w wielu szkoleniach z zakresu psychoterapii oraz hipnozy prowadzonych przez polskich i zagranicznych nauczycieli. Ukończył m.in. całościowe szkolenie z zakresy terapii i hipnozy ericksonowskiej oraz szkolenie z zakresu hipnozy terapeutycznej (I i II stopień). Ukończył szkolenie w metodzie Wernera J. Meinholda Hipnointegracyjna Psychoterapiia Głębi (H.I.T.T. ® ).

Obecnie pracuje jako terapeuta i kieruje Dziennym Oddziałem Leczenia Nerwic w Rybniku oraz współpracuje z kilkoma poradniami zdrowia psychicznego na Śląsku. Prowadzi również gabinet psychoterapii w Radlinie k/Rybnika. W ramach prywatnej praktyki psychoterapeutycznej prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych i terapię par. W pracy terapeutycznej zajmuje się m.in. leczeniem zaburzeń lękowych, depresyjnych, zaburzeń osobowości oraz problemów psychosomatycznych. Prowadzi superwizję psychoterapii.

Jego doświadczenia dydaktyczne obejmują współpracę m.in. z Gliwicką Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości oraz Śląską Szkołą Psychoterapii – kurs atestowany przez SNP PTP (wykłady, warsztaty, superwizja). Prowadzi również zajęcia w innych szkołach psychoterapii atestowanych przez SNP PTP.

Jest jednym z 19 specjalistów w Polsce w zakresie Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi (HITT®) certyfikowanym przez Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą i  Międzynarodową Federację Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi i Badań nad Hipnozą.)

 

Stosuje metodę H.I.T.T.® Wernera Meinholda.

Gabinet: Radlin k/Rybnika
tel.: 605-27-64-65
email: a.kulig@gabinet-psychoterapia.com
www.gabinet-psychoterapia.com

UWAGA! Towarzystwo nie pośredniczy w umawianiu z poszczególnymi terapeutami ani nie udziela żadnych informacji na temat prowadzonych przez nich terapii. W celu umówienia się na spotkanie lub uzyskania szczegółowych informacji konieczne jest skontaktowanie się bezpośrednio z wybranym terapeutą.