Zakończenie szkolenia w Metodzie H.I.T.T.®

W miniony weekend zakończyliśmy drugą edycję szkolenia w Metodzie Psychoterapeutycznej H.I.T.T.® (Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi Wernera Meinholda), która rozpoczęła się w 2019 r. Ukończenie kursu wymagało napisania i obrony pracy końcowej, prezentacji przypadku oraz fragmentu sesji w hipnozie a także odpowiedzi na pytania egzaminacyjne. Członkowie komisji egzaminacyjnych byli bardzo usatysfakcjonowani wysokim poziomem wiedzy absolwentów. Uczestnicy szkolenia otrzymali międzynarodowy certyfikat Hipnoterapeuty w Metodzie H.I.T.T.®.

Spotkanie minęło w bardzo miłej atmosferze. Podzieliliśmy się swoimi wrażeniami i uwagami dotyczącymi przebiegu szkolenia. Na zakończenie, nauczyciele zostali uhonorowani pięknymi bukietami kwiatów, po czym wznieśliśmy toast za nasz dalszy rozwój i skuteczność pracy terapeutycznej.

W imieniu Zarządu Towarzystwa i Grona Nauczycielskiego jeszcze raz gorąco dziękujemy i gratulujemy wszystkim absolwentom tego Szkolenia.

Już dziś zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do zapisów na kolejną edycję Szkolenia w Metodzie H.I.T.T.®, która prawdopodobnie rozpocznie się w styczniu 2022 r.

https://www.hipnoza.org.pl/szkolenia/szkola-wernera-meinholda/
https://www.hipnoza.org.pl/szkolenia/szkola-wernera-meinholda/