Zaproszenie na dziewiąte – 9 – spotkanie Klubu HIT

Zapraszamy na dziewiąte – 9 – spotkanie Klubu HIT

Czas i miejsce: 4.02.2018, godz.15.00, ul. Sokołowskiego 24

” Każdy jest dźwiękiem, częstotliwością, to nasza natura. Wibrujemy jak instrumenty dostrajając się do warunków zewnętrznych, świata ludzi, a nawet własnych partnerów życiowych. Od nas zależy więc czy jesteśmy zestrojeni i zharmonizowani ze światem zewnętrznym i samym sobą, czy też nie.
Dr Barbara Angel

Zapraszamy na terapeutyczno-muzyczne spotkanie klubu HIT; zapraszamy wszystkich zajmujących się pomaganiem, terapią i doradztwem psychologicznym i ciekawych spojrzenia na zdrowie i pomaganie z perspektywy wpływu dźwięku na ciało, emocje, umysł.

Tematem i głównym doświadczeniem spotkania będzie Terapia Dogłębna Komórkowa i uzdrawiające dźwięki kamertonów.

Wykład na ten temat i ćwiczenie poprowadzi Ania Orłowska. Ania jest doświadczonym psychoterapeutą i bardzo inspirująca osobą; poszukuje, testuje i podpowiada nam nowe perspektywy i metody pomagania, wspierające podstawowe metody psychoterapii i hipnointegracyjnej psychoterapii głębi.

W drugiej części spotkania będziemy kontynuować analizę myśli Wernera Meinholda z nagranych wykładów; w dyskusji i refleksji będziemy przekładać jej inspiracje na własną praktykę psychoterapii, psychoterapii głębi.

Jak zawsze planujemy, że będzie inspirująco, wspólnotowo, niedzielnie i smacznie.

Do zobaczenia