Zaproszenie na 23 spotkanie Klubu HIT. Gość Specjalny: prof. dr hab. Andrzej Cechnicki.

Wszystkich członków Towarzystwa, absolwentów naszych kursów, osoby stosujące hipnozę w pracy z pacjentami/klientami oraz osoby zainteresowane poznaniem hipnozy terapeutycznej zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu dyskusyjnego „HIT”, które odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 17 listopada o godz. 15:30,

22 pażdziernika 2019 pożegnaliśmy naszego Mentora, Nauczyciela i Przyjaciela, twórcę Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi (Metody H.I.T.T.®), inspiratora i współzałożyciela Międzynarodowego Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą (I-GTH) oraz GTH Polska (THTiBnH) Wernera J. Meinholda, który odszedł od nas we czwartek 17.10.2019. Nasze 23 spotkanie Klubu HIT chcemy w całości poświęcić wspomnieniu tej wybitnej postaci.

Hipnoterapia

Gościem specjalnym spotkania będzie prof. dr hab. Andrzej Cechnicki, wybitny psychiatra i psychoterapeuta, superwizor psychoterapii PTP, kierownik Zakładu Psychiatrii Środowiskowej Katedry Psychiatrii CMUJ w Krakowie, Członek Nadzwyczajny, współinicjator i współzałożyciel GTH Polska (THTiBnH). Profesor Andrzej Cechnicki wiele lat temu po raz pierwszy zaprosił Wernera J. Meinholda do Krakowa a potem przez kilka lat współorganizował spotkania warsztaty z jego udziałem. To dzięki niemu mogliśmy poznać a dziś możemy rozwijać i przekazywać dalej niezwykle wartościową Metodę H.I.T.T.®.

Profesor Andrzej Cechnicki

Prof. dr hab. Andrzej Cechnicki – Członek zarządu Polsko-Niemieckiego i Polsko-Izraelskiego Towarzystwa Zdrowia Psychicznego. Krajowy koordynator Programu Przeciwko Piętnie i Wykluczeniu Osób Chorujących Psychicznie we współpracy z WHO. Koordynator programu „Schizofrenia — otwórzcie drzwi” Pomysłodawca i realizator krakowskiego systemu leczenia i rehabilitacji osób chorujących na schizofrenię oraz programu integracji zawodowej: Pensjonatu  „U Pana Cogito”, „Cateringu Cogito” i „Zielonego Dołu”, w których zostały zatrudnione osoby po kryzysach psychicznych. Współtwórca i wieloletni Przewodniczący Zarządu Sekcji Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji ZG PTP i i V-ce Przewodniczący Komisji ds. Reformy i realizacji  NPOZP ZG PTP. Współtwórca i honorowy Przewodniczący PNTZP, Przewodniczący Ogólnopolskiego Porozumienia na rzecz Realizacji NPOZP w Polsce. Redaktor Czasopisma „Dialog”. Autor ponad stu publikacji z zakresu schizofrenii, rehabilitacji  i psychiatrii społecznej m.in. monografii „Schizofrenia – proces wielowymiarowy. Krakowskie prospektywne badania przebiegu, prognozy i wyników leczenia”. Redaktor wspólnie z Anną Liberadzką książki „Umacnianie i zdrowienie. Dać nadzieję”

Prosimy o potwierdzenie chęci przybycia pod adresem: biuro@hipnoza.org.pl lub SMSem na numer 502459707.

Termin: niedziela 17.11.2019. godz. 15:30

Miejsce: Centrum VIVERE, ul. Sokołowskiego 24, Kraków

Kolejne spotkanie Klubu HIT jest zaplanowane na niedzielę 12 stycznia 2020 po zajęciach Kursu zaawansowanej hipnozy II stopnia (zobacz kalendarz wydarzeń) o godz. 15:30. Gościem Specjalnym będzie dr Ilona Szewczyk, specjalistka analizy jungowskiej, członek Polskiego Towarzystwa Psychoanalizy Jungowskiej.