Zaproszenie na 15 już spotkanie Klubu HIT!

Wszystkich członków Towarzystwa, absolwentów naszych kursów, osoby stosujące hipnozę w pracy z pacjentami/klientami oraz osoby zainteresowane poznaniem hipnozy terapeutycznej zapraszamy na 15 spotkanie Klubu dyskusyjnego Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą „HIT”.

Podczas nadchodzącego spotkania będziemy kontynuować temat z poprzednich spotkań Praca z seksualnością / problemami natury seksualnej w hipnoterapii w połączeniu z kwestiami etycznymi w hipnoterapii.

Na nadchodzące spotkanie Klubu, które odbędzie się 14.10.2018, o godz. 15.30, przy ul. Sokołowskiego 24, zapraszamy także osoby zastanawiające się nad podjęciem nauki hipnozy i włączeniem hipnozy w zestaw swoich narzędzi terapeutycznych czy narzędzi pracy z Klientem oraz osoby zainteresowane poznaniem unikalnej Metody Terapeutycznej H.I.T.T.® Wernera Meinholda.

Składka na koszty organizacyjne (katering i wynajem sali): 20 PLN/osoba. Konieczne potwierdzenie chęci przybycia pod adresem: biuro@hipnoza.org.pl lub SMSem na numer 502459707.

Zapraszamy gorąco.

Bożena, Halina, Maria, Anna, Adam, Andrzej, Jerzy