Zaproszenie na 14 spotkanie Klubu HIT

Po wakacyjnej przerwie wracamy do pracy, szkoleń i regularnych spotkań Klubu dyskusyjnego HIT. Wszystkich członków Towarzystwa, absolwentów naszych kursów, osoby stosujące hipnozę w pracy z pacjentami/klientami oraz osoby zainteresowane poznaniem hipnozy terapeutycznej zapraszamy na 14 spotkanie Klubu HIT.

Poprzednie spotkanie poświęciliśmy dyskusji na temat etyki w hipnoterapii. Tematem nadchodzącego spotkania będzie Praca z seksualnością / problemami natury seksualnej w hipnoterapii.

Na nadchodzące spotkanie Klubu, które odbędzie się 30.09.2018, o godz. 15.00, przy ul. Sokołowskiego 24, zapraszamy także osoby zastanawiające się nad podjęciem nauki hipnozy i włączeniem hipnozy w zestaw swoich narzędzi terapeutycznych czy narzędzi pracy z Klientem. Będzie okazja do zadawania pytań, wymiany poglądów, poznania szczegółów pracy hipnoterapeuty i możliwości jakie daje znajomość hipnozy w każdym zawodzie opartym o relację z drugim człowiekiem.

Składka na koszty organizacyjne (katering i wynajem sali): 20 PLN/osoba. Konieczne potwierdzenie chęci przybycia pod adresem: biuro@hipnoza.org.pl lub SMSem na numer 502459707.

Zapraszamy gorąco.

Bożena, Halina, Maria, Anna, Adam, Andrzej, Jerzy