Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

W miniony weekend (8.06.2024.) odbyło się Seminarium z Prezeską I-GTH Claudia Manzini-Egger, którego tematami były: Znaczenie duchowości w Hipnointegracyjnej Psychoterapii w H.I.T.T.®, Podstawy rozumienia faz rozwoju w H.I.T.T.®.

Tym samym zakończyliśmy pierwszą edycję dwuletniego, jednolitego Kursu Zaawansowanej Hipnozy Terapeutycznej ( Hipnoterapii ) i Klinicznej dla Profesjonalistów (wcześniej w formule dwustopniowej). Zakończyliśmy też I rok drugiej edycji tego kursu.

Wszystkim Uczestnikom obu szkoleń serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy!

W sobotę 8.06.2024. odbyło się także Walne Wyborcze Zebranie członków Towarzystwa, podczas którego nastąpiły ważne zmiany, w tym także wybór nowego Zarządu. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

We wrześniu rozpoczniemy kolejne szkolenie, na które serdecznie zapraszamy profesjonalistów wszystkich zawodów związanych z wsparciem, medycyną, terapią, leczeniem, edukacją, itp.

Nadal podążamy w kierunku pierwszej w Polsce czteroletniej szkoły Zintegrowanej Psychoterapii opartej ściśle o hipnozę kliniczną, w której jednym z filarów będzie właśnie dwuletnie szkolenie w klasycznej, zintegrowanej hipnozie klinicznej, autorstwa Anny Trzcienieckiej-Green oraz Bożeny Hanik, a drugim Szkolenie w Metodzie w H.I.T.T.® Wernera Meinholda. Oba te filary stanowią o wyjątkowości naszej oferty. Dlatego też pozostawimy osobom zainteresowanym i gotowym merytorycznie możliwość odbycia szkoleń w każdym z tych nurtów niezależnie.

Już dziś zapraszamy absolwentów naszych dotychczasowych Kursów Hipnozy Klinicznej do udziału w najbliższym Kursie Metody w H.I.T.T.® Wernera Meinholda, który zamierzamy rozpocząć także we wrześniu bieżącego roku!

🙏
❤️
🌹