Nabór na Kursy Profesjonalne Kursy Zaawansowanej Hipnozy i Hipnoterapii 2024

Wszystkich profesjonalistów pracujących w zakresie terapii, medycyny, pomocy psychologicznej, wsparcia, rozwoju i edukacji zapraszamy do udziału w kolejnej edycji prowadzonych przez nas kursów.

Osoby zainteresowane rozpoczęciem pracy z hipnozą zapraszamy na „Dwuletni Kurs Zaawansowanej Hipnozy ( Hipnoterapii ) Klinicznej dla Profesjonalistów Różnych Zawodów”. Jest to najbardziej zaawansowany i profesjonalny kurs hipnozy terapeutycznej w Polsce prowadzony przez niezwykle doświadczonych psychoterapeutów, psychologów klinicznych oraz wybitnych hipnoterapeutów.

Organizacja kursu (jeden weekend w miesiącu na przestrzeni ok. dwóch lat) ma na celu wykorzystanie przerw w nauce do utrwalenia (na poziomie świadomym i nieświadomym) zdobytych umiejętności. Absolwenci nauczą się praktycznego zastosowania hipnozy w medycynie (psychoterapia, medycyna psychosomatyczna, dentystyka, położnictwo, leczenie bólu, rehabilitacja, leczenie uzależnień) w sporcie oraz innych dziedzinach życia jak np. praca w zespołach czy coaching i rozwój osobisty.

Zadaniem kursu jest wszechstronne i gruntowne przeszkolenie Uczestników w różnych rodzajach hipnozy, tak aby po jego ukończeniu mogli samodzielnie stosować hipnozę w praktyce terapeutycznej.

Kurs przeznaczony jest dla profesjonalistów: psychoterapeutów, lekarzy, psychologów, terapeutów, coachów, trenerów i osób zbliżonych zawodów (wymagane jest ukończenie studiów wyższych ) oraz dla studentów ostatnich lat (4/5 rok) medycyny i psychologii.

Kurs ten składa się z 20 tematycznych modułów.).

Kurs jest dwuletni – dyplom ukończenia uzyskuje się po ukończeniu całego programu.

  1. Osoby zainteresowane udziałem w kursie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na dole strony Kursu. Prosimy o załączenie skanów dyplomów ukończonych studiów i szkoleń. Termin nadsyłania zgłoszeń na edycję kursu rozpoczynającą się w 2024 roku upływa 20 sierpnia 2024. Obowiązuje bezzwrotna opłata rekrutacyjna w wys. 350 zł. Do zgłoszenia konieczne jest dołączenie potwierdzenia wpłaty tej opłaty na podany niżej numer konta. Zgłoszenia bez wniesionej opłaty nie będą rejestrowane. O przyjęciu na Kurs decyduje wynik rozmowy kwalifikacyjnej.

  1. Rozmowy kwalifikacyjne odbywać się będą w drugiej połowie sierpnia 2024, w Krakowie. O indywidualnym czasie (dacie i godzinie) i miejscu spotkania Kandydaci będą informowani mailowo.

—-

Z kolei Kurs Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi – Metody H.I.T.T.® WERNERA MEINHOLDA adresujemy do psychoterapeutów certyfikowanych lub będących w trakcie atestowanych kursów psychoterapii, psychologów – którzy ukończyli Kurs Zaawansowanej Hipnozy (Hipnoterapii) Klinicznej organizowany przez nasze Towarzystwo bądź adekwatne, min. roczne szkolenie hipnozy i hipnoterapii klinicznej.

Inaugurację najbliższej edycji tego kursu przewidujemy we wrześniu 2024 r. Na dokumenty zgłoszeniowe czekamy do 10 maja 2024. Szczegóły kursu i zapisy (prosimy o bardzo szczegółowe zapoznanie się z warunkami rekrutacji i uczestnictwa w Kursie).

Dlaczego warto wybrać prowadzone przez nas kursy?

Szczegóły Kursów: