Nabór na Kursy Profesjonalne Kursy Zaawansowanej Hipnozy i Hipnoterapii 2022/2023

Wszystkich profesjonalistów pracujących w zakresie medycyny, pomocy psychologicznej, wsparcia, rozwoju i edukacji zapraszamy do udziału w kolejnej edycji prowadzonych przez nas kursów.

Jednocześnie informujemy, że w związku z ciągłym rozwojem naszej oferty szkoleniowej i podnoszeniem standardu kształcenia formuła naszych szkoleń uległa zmianie. Zamiast dotychczasowo oferowanych rocznych kursów: „Podstawy Hipnozy Klinicznej dla Profesjonalistów – Kurs I stopnia” oraz „Kursu Zaawansowanej Hipnozy Klinicznej II Stopnia” począwszy od roku szkolnego 2022/2023 prowadzić będziemy jeden „Dwuletni Kurs Zaawansowanej Hipnozy ( Hipnoterapii ) Klinicznej dla Profesjonalistów Różnych Zawodów”.

Organizacja kursu (jeden weekend w miesiącu na przestrzeni ok. dwóch lat) ma na celu wykorzystanie przerw w nauce do utrwalenia (na poziomie świadomym i nieświadomym) zdobytych umiejętności. Absolwenci nauczą się praktycznego zastosowania hipnozy w medycynie (psychoterapia, medycyna psychosomatyczna, dentystyka, położnictwo, leczenie bólu, rehabilitacja, leczenie uzależnień) w sporcie oraz innych dziedzinach życia jak np. praca w zespołach czy coaching i rozwój osobisty.

Kurs ten składa się z 19 tematycznych modułów, z których pierwsze 16 skierowane są do specjalistów wszystkich zawodów a ostatnie trzy dedykowane są konkretnym grupom zawodowym – na tym etapie szkolenie dzieli się na dla ścieżkę dedykowaną zawodom psychologicznym (psycholog, psychoterapeuta, psychiatra, trener, coach, pedagog, itp.) oraz osobną ścieżkę dla zawodów okołomedycznych (fizjoterapeutów, lekarzy, anestezjologów, położnych, itd.).

Podobnie dwustopniowe szkolenie w Metodzie Psychoterapeutycznej H.I.T.T.® WERNERA MEINHOLDA zostało połączone w jedną całość zawierającą łącznie 24 moduły.

Dlaczego warto wybrać prowadzone przez nas kursy?

  • od ponad 20 lat profesjonalnie uczymy hipnozy terapeutycznej / klinicznej
  • prowadzone przez nas kursy to najbardziej kompletne i kompetentne kursy hipnozy terapeutycznej w Polsce
  • nasza kadra składa się z wysokiej klasy nauczycieli hipnozy a jednocześnie psychologów klinicznych i praktykujących psychoterapeutów mogących poszczycić się ogromnym doświadczeniem w wielu różnorodnych modalnościach
  • w unikalny, holistyczny sposób łączymy wiedzę i doświadczenie z najnowszymi trendami i odkryciami naukowymi w zakresie hipnozy klinicznej, neuronauk, psychologii, psychoterapii i psychosomatyki
  • nasze kursy posiadają akredytację Międzynarodowej Federacji Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi i Badań nad Hipnozą (IGTH)
  • Oprócz kursu zintegrowanej, zaawansowanej hipnozy / hipnoterapii klinicznej proponujemy kształcenie w ramach Szkoły Metody H.I.T.T.® .
  • uczymy rzetelnie, z nastawieniem na profesjonalizm i praktyczne przygotowanie do pracy terapeutycznej
  • uczymy profesjonalistów pracujących z ludźmi

Szczegóły Kursów: