Nabór do szkoły Metody H. I. T. T. ® Wernera Meinholda

Jeśli w Twojej psychoterapeutycznej pracy kiedykolwiek, pomimo dużego doświadczenia i wiedzy, zabrakło Ci narzędzi aby dotrzeć do najgłębszych traum i konfliktów swojego Klienta to mamy dla Ciebie Zaawansowane Kursy Hipnozy i Hipnoterapii Klinicznej.

Jeśli znasz potęgę pracy w hipnozie i potrafisz z niej korzystać ale zastanawiałaś / zastanawiałeś się nad tym czy istnieje metoda terapeutyczna, dzięki której Twój Klient otrzyma możliwość dotarcia do źródeł swoich problemów i przepracowania ich na najgłębszym poziomie, pozbycia się pierwotnych deficytów i pełniejszej realizacji swojego procesu rozwoju to mamy dla Ciebie Metodę Psychoterapeutyczną H.I.T.T.® Wernera Meinholda.

Szczegóły kursu i warunki przyjęcia:

SZKOLENIE W METODZIE H.I.T.T.® WERNERA MEINHOLDA

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy trzecią edycję Kursu Metody Psychoterapeutycznej H.I.T.T.® Wernera Meinholda, bogatsi w doświadczenia uzyskane w ciągu kolejnych lat jej praktykowania i nauczania, pogłębione o inspiracje i wnioski wyniesione z wspólnych dyskusji i pracy grupowej .

Większość metod psychoterapeutycznych oparta jest na słowie i sięga do procesów poznawczych. Te terapie, które pracują na głębokim poziomie używają symboli, pracy z ciałem czy wolnych skojarzeń. W Metodzie Psychoterapeutycznej H.I.T.T.® nie tylko słowa mają znaczenie ale i ton głosu oraz wszystkie niewerbalne sposoby komunikacji.

Werner Meinhold twierdzi (za R. Steinerem), że dzieci do 6 roku życia znajduje się się w naturalnym stanie hipnozy. Dlatego większość ludzi nie ma wspomnień z tego okresu.

Ernest L.Rossi przekonuje, że zapamiętywanie jest związane ze stanem umysłu. Jeżeli coś zapamiętamy w konkretnym stanie umysłu to możemy do tego dotrzeć tylko w tym samym stanie – jeżeli naturalnym stanem w dzieciństwie jest trans to możemy dotrzeć do niego w transie. Nie ma przy tym znaczenia czy te wspomnienia są prawdziwe, nie pracujemy z przeszłością tylko z tą warstwą umysłu pacjenta, który przechowuje OBRAZ przeszłości mający wpływ na jego teraźniejszość.

Unikalna metoda Wernera Meinholda łączy psychologię głębi z hipnozą, dlatego nazwał on ją Hipnointegracyjną Psychoterapią Głębi (Metoda Terapeutyczna H.I.T.T.®). Metoda ta rozwiązuje między innymi problemy okresu okołonatalnego, nieosiągalne dla większości metod terapeutycznych, dlatego stanowi jedno z najdoskonalszych narzędzi i jest wybierana przez wielu doświadczonych terapeutów wywodzących się z różnych szkół.

Terapia ta uwzględnia dorobek psychologii głębi zawierający analityczną wiedzę dotyczącą rozwoju człowieka. Według autora terapia ta sięga głębokich pokładów psychiki i można ją stosować nawet do najcięższych zaburzeń fizycznych lub psychicznych. Warunkiem stosowania tej metody powinna być gotowość klienta do samopoznania i dalszego rozwoju. Terapeuta dąży tu do uświadomienia klientowi i przepracowania razem z nim przyczyn choroby, które wynikają z historii jego życia i zostały wyparte do nieświadomości.

Inaugurację szkoły przewidujemy we wrześniu 2023 r. Na dokumenty zgłoszeniowe czekamy do 10 czerwca 2023.

Skorzystaj z okazji już dziś! Kolejna edycja Kursu odbędzie się najwcześniej za trzy lata.

Zobacz opinie specjalistów stosujących Metodę Psychoterapeutyczną H.I.T.T.® Wernera Meinholda na jej temat.

Szczegóły kursu i zapisy (prosimy o bardzo szczegółowe zapoznanie się z warunkami rekrutacji i uczestnictwa w Kursie):
https://www.hipnoza.org.pl/szkolenia/szkola-wernera-meinholda/

ZAPRASZAMY!