Nabór do szkoły Metody H. I. T. T. ® Wernera Meinholda

Jeśli w swojej psychoterapeutycznej pracy kiedykolwiek, pomimo dużego doświadczenia i wiedzy zabrakło Ci narzędzi aby dotrzeć do najgłębszych traum i konfliktów swojego Klienta to mamy dla Ciebie Kursy Hipnozy.

Jeśli znasz potęgę pracy w hipnozie i potrafisz z niej korzystać ale zastanawiałaś / zastanawiałeś się nad tym czy istnieje Metoda Terapeutyczna, dzięki której Twój Klient otrzyma możliwość dotarcia do źródeł swoich problemów i przepracowania ich kompleksowo, pozbycia się najgłębszych deficytów i pełniejszej realizacji swojego procesu rozwoju to mamy dla Ciebie Metodę Psychoterapeutyczną H.I.T.T.® Wernera Meinholda.

Z przyjemnością informujemy, że po dłuższej przerwie rozpoczynamy drugą edycję Kursu Metody Psychoterapeutycznej H.I.T.T.® Wernera Meinholda, bogatsi w doświadczenia uzyskane w ciągu kolejnych lat jej praktykowania, pogłębione o inspiracje i wnioski wyniesione z wspólnych dyskusji i pracy grupowej .

Większość metod psychoterapeutycznych oparta jest na słowie i sięga do procesów poznawczych. Te terapie, które pracują na głębokim poziomie używają symboli, pracy z ciałem czy wolnych skojarzeń. W Metodzie Psychoterapeutycznej H.I.T.T.® nie tylko słowa mają znaczenie ale i ton głosu oraz wszystkie niewerbalne sposoby komunikacji.

Werner Meinhold twierdzi (za R. Steinerem), że dzieci do 6 roku życia znajduje się się w naturalnym stanie hipnozy. Dlatego większość ludzi nie ma wspomnień z tego okresu.

Ernest L.Rossi przekonuje, że zapamiętywanie jest związane ze stanem umysłu. Jeżeli coś zapamiętamy w konkretnym stanie umysłu to możemy do tego dotrzeć tylko w tym samym stanie – jeżeli naturalnym stanem w dzieciństwie jest trans to możemy dotrzeć do niego w transie. Nie ma przy tym znaczenia czy te wspomnienia są prawdziwe, nie pracujemy z przeszłością tylko z tą warstwą umysłu pacjenta, który przechowuje OBRAZ przeszłości mający wpływ na jego teraźniejszość.

Unikalna metoda Wernera Meinholda łączy psychologię głębi z hipnozą, dlatego nazwał on ją Hipnointegracyjną Psychoterapią Głębi (Metoda Terapeutyczna H.I.T.T.®). Metoda ta rozwiązuje między innymi problemy okresu około natalnego, nieosiągalne dla większości metod terapeutycznych, dlatego stanowi jedno z najdoskonalszych narzędzi i jest wybierana przez wielu doświadczonych terapeutów wywodzących się z różnych szkół.

Terapia ta uwzględnia dorobek psychologii głębi zawierający analityczną wiedzę dotyczącą rozwoju człowieka. Według autora terapia ta sięga głębokich pokładów psychiki i można ją stosować nawet do najcięższych zaburzeń fizycznych lub psychicznych. Warunkiem stosowania tej metody powinna być gotowość klienta do samopoznania i dalszego rozwoju. Terapeuta dąży tu do uświadomienia klientowi i przepracowania razem z nim przyczyn choroby, które wynikają z historii jego życia i zostały wyparte do nieświadomości.

Inaugurację szkoły przewidujemy w lutym 2019 r. Na dokumenty zgłoszeniowe czekamy do 16 lutego 2019.

Zajęcia odbywać się będą w Krakowie, w jeden weekend każdego miesiąca, z przerwą wakacyjną. Szkolenie uwieńczy dyplom Międzynarodowy Hipnoterapeuta Metody H.I.T.T.® Szkolić będą, zarówno nauczyciele polscy jak i goście zagraniczni.
Skorzystaj z okazji już dziś! Kolejna edycja Kursu odbędzie się najwcześniej za dwa lata.

Informujemy także o możliwości uzyskania dofinansowań w wysokości 50-80% do organizowanych przez nas Kursów (szczegóły: http://bit.ly/2MiS8um) lub nieoprocentowanego kredytu z możliwością umorzenia do 25% (szczegóły: https://bit.ly/2PoBeYr).

Zobacz opinie specjalistów stosujących Metodę Psychoterapeutyczną H.I.T.T.® Wernera Meinholda na jej temat.

Szczegóły kursu i zapisy :

Szkolenie w Metodzie H.I.T.T.® Wernera Meinholda