Nabór do szkoły Metody H. I. T. T. ® Wernera Meinholda

Jeśli w Twojej terapeutycznej pracy kiedykolwiek, pomimo dużego doświadczenia i wiedzy, zabrakło Ci narzędzi aby dotrzeć do najgłębszych traum i konfliktów swojego Klienta to mamy dla Ciebie Zaawansowane Kursy Hipnozy i Hipnoterapii Klinicznej.

Jeśli znasz potęgę pracy w hipnozie i potrafisz z niej korzystać ale zastanawiałaś / zastanawiałeś się nad tym czy istnieje metoda terapeutyczna, dzięki której Twój Klient otrzyma możliwość dotarcia do źródeł swoich problemów i przepracowania ich na najgłębszym poziomie, pozbycia się pierwotnych deficytów i pełniejszej realizacji swojego procesu rozwoju to mamy dla Ciebie Metodę Psychoterapeutyczną H.I.T.T.® Wernera Meinholda.

Metoda Psychoterapeutyczna H.I.T.T.®  Wernera Meinholda to wyjątkowo skuteczne połączenie analizy głębi z hipnozą, w której terapeuta dysponuje skutecznymi środkami do pracy zarówno z objawami jak i złożoną traumą rozwojową (Metoda H.I.T.T.®), czy deficytami z okresu okołoporodowego (wczesną traumą), niedostępnymi w modalnościach opartych o techniki konwersacyjne.

Szczegóły kursu i warunki przyjęcia:

SZKOLENIE W METODZIE H.I.T.T.® WERNERA MEINHOLDA

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy trzecią edycję Kursu Metody Psychoterapeutycznej H.I.T.T.® Wernera Meinholda, bogatsi w doświadczenia uzyskane w ciągu kolejnych lat jej praktykowania i nauczania, pogłębione o inspiracje i wnioski wyniesione z wspólnych dyskusji i pracy grupowej .

Większość metod psychoterapeutycznych oparta jest na słowie i sięga do procesów poznawczych. Te terapie, które pracują na głębszym poziomie używają symboli, pracy z ciałem czy wolnych skojarzeń. W Metodzie  H.I.T.T.® nie tylko słowa mają znaczenie ale i ton głosu oraz wszystkie niewerbalne i hipnotyczne sposoby komunikacji.

Werner Meinhold twierdzi (za R. Steinerem), że dzieci do 6 roku życia znajduje się się w naturalnym stanie hipnozy. Dlatego większość ludzi nie ma wspomnień z tego okresu.

Ernest L.Rossi przekonuje, że zapamiętywanie jest związane ze stanem umysłu. Jeżeli coś zapamiętamy w konkretnym stanie umysłu to możemy do tego dotrzeć tylko w tym samym stanie – jeżeli naturalnym stanem w dzieciństwie jest trans to możemy dotrzeć do niego w transie. Nie ma przy tym znaczenia czy te wspomnienia są prawdziwe, nie pracujemy z przeszłością tylko z tą warstwą umysłu pacjenta, który przechowuje OBRAZ przeszłości mający wpływ na jego teraźniejszość.

Terapia ta uwzględnia dorobek psychologii głębi zawierający analityczną wiedzę dotyczącą rozwoju człowieka. Według autora terapia ta sięga głębokich pokładów psychiki i można ją stosować nawet do najcięższych zaburzeń fizycznych lub psychicznych. Warunkiem stosowania tej metody powinna być gotowość klienta do samopoznania i dalszego rozwoju. Terapeuta dąży tu do uświadomienia klientowi i przepracowania razem z nim przyczyn choroby, które wynikają z historii jego życia i zostały wyparte do nieświadomości.

Inaugurację szkoły przewidujemy we wrześniu 2024 r. Na dokumenty zgłoszeniowe czekamy do 10 maja 2024.

Skorzystaj z okazji już dziś!

Zobacz opinie specjalistów stosujących Metodę Psychoterapeutyczną H.I.T.T.® Wernera Meinholda na jej temat.

Szczegóły kursu i zapisy (prosimy o bardzo szczegółowe zapoznanie się z warunkami rekrutacji i uczestnictwa w Kursie):
https://www.hipnoza.org.pl/szkolenia/szkola-wernera-meinholda/

ZAPRASZAMY!