Zapraszamy na 16 spotkanie Klubu HIT. Gość specjalny: Jan Dyba

Zapraszamy na kolejne, 16 – już spotkanie Klubu dyskusyjnego HIT, którego gościem specjalnym będzie psycholog i socjolog, trener oraz wykładowca akademicki Jan Dyba.

Jan Dyba

Jan Dyba jest bliskim współpracownikiem Ernesta i Kathryn Rossi, tłumaczem i współautorem ich artykułów i książek (w tym najnowszej, rewolucyjnej pozycji pt.”Kreowanie nowej świadomości – psychospołeczna genomika samostwarzania”), założycielem Małopolskiego Instytutu Psychospołecznej Genomiki i Badań nad Świadomością oraz redaktorem korespondencyjnym The International Journal of Psychosocial Genomics and Consciousness and Health Research.

Jan jest absolwentem Instytutu Psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Socjologii na Wydziale Stosowanych Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Europejskiej. Ukończył także m.in. całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii i hipnozy klinicznej organizowane przez Fundację Miltona H. Ericksona w Phoenix (Arizona) pod kierownictwem Jeffreya K. Zeiga, Brenta B. Geary’ego i Liliany Borges-Zeig oraz cykl szkoleń z Terapii Poznawczo-Behawioralnej organizowany przez Instytut Becka w Filadelfii prowadzonych przez Judith i Aarona T. Becków oraz innych nauczycieli instytutu. Jan jest także absolwentem naszego Kursu Podstawy Hipnozy, uczestniczył także w seminarium Wernera Meinholda.

Ideą spotkań klubu jest tworzyć miejsce i wspólnotę, które wnosi w nasze życie i pracę inspiracje, dzięki którym możemy wciąż się uczyć, rozwijać i stawać bardziej świadomymi siebie osobami i terapeutami.

Zakładamy, że zadaniem terapeuty, doradcy psychologicznego, jest być cały czas w procesie świadomości i uczenia, wtedy będziemy w pełni zdolni do akceptacji i odpowiedzi na potrzeby przychodzących do nas osób.

.Dzięki Janowi będziemy mogli poznać nowe paradygmaty w hipnozie klinicznej, posłuchać o jego intensywnej współpracy z E. i K. Rossi oraz własnych studiach nad modelem pracy psychoterapeutycznej Miltona Ericksona.

Spotkanie odbędzie się już w niedzielę – 13.01.2018, w godz. 15.30 – 17.30, na ul. Sokołowskiego 24.

Obowiązuje składka na koszty organizacyjne (katering i wynajem sali): 20 PLN/osoba. Konieczne jest potwierdzenie chęci przybycia pod adresem: biuro@hipnoza.org.pl lub SMSem na numer 502459707.

Jeśli interesuje Cię działalność naszego Klubu możesz zapoznać się z harmonogramem spotkań na rok 2019 oraz dołączyć do naszego kalendarza wydarzeń.