Nabór na Kursy Hipnozy I i II stopnia 2019/2020

Rozpoczynamy oficjalny nabór na Kursy Hipnozy I i II stopnia edycji 2019/2020. Ucz się od najlepszych! Już teraz prześlij zgłoszenie i zdobądź profesjonalną wiedzę na temat hipnoterapii oraz eksperckie umiejętności pracy z nieświadomym potencjałem swoich Klientów!

Skorzystaj z promocji i zabierz ze sobą przyjaciela / przyjaciółkę – jeśli przyprowadzisz ze sobą kolejną osobę, mamy dla Was po 10% rabatu od ceny Kursu Hipnozy lub 20% dla jednej osoby – decyzja, którą opcję wybierzesz należy do Ciebie. Warunkiem uzyskania rabatu jest aby obie osoby ukończyły swoje kursy w całości. Zostanie on odliczony od ostatniej raty/płatności za kurs albo, w przypadku całościowej przedpłaty, kwota rabatu zostanie zwrócona po zakończeniu kursów. Więcej szczegółów uzyskasz kontaktując się z nami mailowo: biuro@hipnoza.org.pl lub pod numerem tel. 502459707.

Jesteśmy jedną z najdłużej działających Szkół Hipnozy Klinicznej w Polsce. Od 2000 roku (19 lat), korzystając z pomocy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej, organizujemy dwustopniowe Kursy Hipnozy dla Profesjonalistów. Jako jedyni w kraju uczymy także wyjątkowej (co nas wyróżnia) Metody Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi (H.I.T.T.®) Wernera Meinholda. Posiadamy akredytację Międzynarodowej Federacji Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi i Badań nad Hipnozą (IGTH) na stosowanie i nauczanie tej Metody. Od 5 grudnia 2017 r. posiadamy akredytację MEN na całość prowadzonego przez Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą w Krakowie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych w zakresie kursów hipnozy.

Anna Trzcieniecka-Green
Bożena Hanik

Kursy Hipnozy I i II stopnia prowadzone są przez światowej sławy nauczycielki i doświadczone psycho- i hipno-terapeutki:

Kurs „Podstawy hipnozy” wprowadza w podstawowe pojęcia i zasady stosowania hipnozy. Zadaniem kursu jest wszechstronne szkolenie uczestników w różnych rodzajach hipnozy, tak aby po jego ukończeniu mogli samodzielnie stosować hipnozę w praktyce.

Organizacja kursu hipnozy (jeden weekend w miesiącu na przestrzeni roku – początek w październiku 2019 roku) ma na celu wykorzystanie przerw w nauce do utrwalenia (na poziomie świadomym i nieświadomym) zdobytych umiejętności. Celem kursu podstaw hipnozy jest praktyczne zastosowanie hipnozy w medycynie (psychoterapia, medycyna psychosomatyczna, dentystyka, leczenie bólu, rehabilitacja, leczenie uzależnień) w sporcie oraz innych dziedzinach życia jak np. praca w zespołach.

Kurs przeznaczony jest dla psychoterapeutów, lekarzy, psychologów i osób zbliżonych zawodów pracujących w służbie zdrowia oraz dla studentów ostatnich lat medycyny i psychologii.
Szczegóły kursu i zapisy: https://www.hipnoza.org.pl/szkolenia/i-stopien-podstawy-hipnozy/

Kurs hipnozy II stopnia jest przeznaczony dla osób o pewnym stopniu zaawansowania w posługiwaniu się metodą hipnozy. Składa się z sześciu specjalistycznych modułów oraz dwóch weekendów superwizyjnych. Z uwagi na niemożność ustalenia progu oczekiwanych umiejętności preferowane są osoby, które ukończyły proponowany przez nas podstawowy kurs hipnozy. Nasze doświadczenie uczy, iż absolwenci innych szkoleń mają duże trudności z podążaniem za tokiem kursu i sami decydują się na równoległe uzupełnianie wiedzy i kompetencji poprzez nasz kurs podstaw hipnozy.

Szczegóły kursu hipnozy II st. i zapisy: https://www.hipnoza.org.pl/szkolenia/kurs-hipnozy-ii-stopnia/

Informujemy także o możliwości uzyskania dofinansowań w wysokości 50-80% do organizowanych przez nas Kursów (szczegóły: http://bit.ly/2MiS8um) lub nieoprocentowanego kredytu z możliwością umorzenia do 25% (szczegóły: https://bit.ly/2PoBeYr)

Profesjonalna Szkoła Hipnozy Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą. Kursy Hipnozy Terapeutycznej i Klinicznej