Ciąża i poród w hipnozie i Praca z traumą w hipnozie – super nowości w kursie Zaawansowanej Hipnozy II stopnia!

W związku z licznymi prośbami odnośnie włączenia do naszego stałego programu nauczania modułów dotyczących ciąży i porodów w hipnozie, oraz pracy z traumą w hipnozie, postanowiliśmy przeformułować program Kursu Zaawansowanej Hipnozy II stopnia i uzupełnić go o te dwa moduły.

Aktualny program nadchodzącego Kursu Zaawansowanej Hipnozy II stopnia znajduje się tutaj: https://www.hipnoza.org.pl/szkolenia/kurs-hipnozy-ii-stopnia

Jednocześnie chcemy poinformować, że pomimo upgrade’u oferty i dodania dwóch hitowych modułów, cena najbliższej edycji Kursu Zaawansowanej Hipnozy II stopnia pozostanie bez zmian 😉 czyli nadal wynosi 7900 pln. Cena ta z pewnością ulegnie podwyższeniu w przyszłych edycjach tego Kursu.

Kurs ten dostępny jest dla osób, które ukończyły organizowany przez nas Kurs Podstaw Hipnozy. Kurs Zaawansowanej Hipnozy II Stopnia jest całościowym szkoleniem – poza zaakceptowanymi przez Zarząd Towarzystwa i Prowadzące kursy Nauczycielki wyjątkami, nie ma możliwości uczestnictwa w poszczególnych modułach. Wyjątek stanowi możliwość uczestnictwa w nowo dodanych modułach (Ciąża i poród oraz Trauma) przez osoby, które ukończyły poprzednie edycje tego kursu (II stopnia). Cena pojedynczego modułu dla tych osób wynosi 1400 zł.

Zachęcamy do jak najszybszego zgłaszania chęci uczestnictwa w tym Kursie. Ilość miejsc ograniczona!

Kurs Zaawansowanej Hipnozy II stopnia jest przeznaczony dla osób o pewnym stopniu zaawansowania w posługiwaniu się metodą hipnozy. Z uwagi na niemożność ustalenia progu oczekiwanych umiejętności preferowane są osoby, które ukończyły proponowany przez nas Kurs Podstawy Hipnozy. Nasze doświadczenie uczy, iż absolwenci innych szkoleń mają duże trudności z podążaniem za tokiem naszego kursu i często sami decydują się na równoległe uzupełnianie wiedzy i kompetencji poprzez nasz Kurs Podstaw Hipnozy (szczegóły: https://www.hipnoza.org.pl/szkolenia/i-stopien-podstawy-hipnozy/).

Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania w wysokości 50-80% do organizowanych przez nas Kursów Hipnozy (szczegóły: http://bit.ly/2MiS8um) lub nieoprocentowanego kredytu z możliwością umorzenia do 25% (szczegóły: https://bit.ly/2PoBeYr).

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod numerem: 502459707.

Profesjonalna Szkoła Hipnozy Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą. Kursy Hipnozy Terapeutycznej i Klinicznej