Zaproszenie na 25 spotkanie Klubu HIT.

Wszystkich członków Towarzystwa, absolwentów naszych kursów, osoby stosujące hipnozę w pracy z pacjentami/klientami oraz osoby zainteresowane poznaniem hipnozy terapeutycznej zapraszamy na 25 spotkanie Klubu Dyskusyjnego HIT.

Tematem przewodnim spotkania będzie wykorzystanie psychobiologii (Totalna Biologia, Recall Healing) w diagnozie i pracy psychoterapeutycznej. Spotkanie będzie miało formę panelu dyskusyjnego moderowanego przez Annę Orłowską, Annę Szereszewską i Adama Kitę.

Psychobiologia jest to rozszerzona wiedza na temat psychosomatyki. Opiera się na badaniach i doświadczeniu dr. Ryke Hamera, Claude Sabbaha, Bertranda Lemieux, Gilberta Renaud a także dokonaniach Carla Junga i innych przedstawicieli psychologii głębii; psycho i metagenealogii (Anne Ancelin Schutzenberger, Alejandro Jodorowski, Gerard Athias).

Wiedza ta jest komplementarna z wynikami badań wielu autorów, w tym także Wernera J. Meinholda, którzy badali i opisywali związki umysłu i ducha z ciałem oraz wpływ emocji na zdrowie człowieka.

U podstaw tej wiedzy leży przekonanie, że za każdym problemem somatycznym (i psychicznym) leży trudne, niewłaściwie przeżyte zdarzenie emocjonalne, zepchnięte przez nasz „automatyczny mózg” w nieświadomość (pamięć na poziomie ciała). To zdarzenie (czasem kilka) ujawniają się z czasem jako objaw chorobowy, będący w istocie informacją płynącą z naszej nieświadomości i przypominającą o tym co pozostawiliśmy nierozwiązane na ścieżce naszego rozwoju. Nierzadko są to zdarzenia zapisane epigenetycznie w naszej somatycznej pamięci ale pochodzące nie z naszej własnej historii a z historii naszego rodu – ponieważ będąc częścią żywego rodu jesteśmy odpowiedzialni także za jego rozwój.

Prosimy o potwierdzenie chęci przybycia pod adresem: biuro@hipnoza.org.pl lub SMSem na numer 502459707.

Termin: niedziela 22.03.2020. godz. 15:30

Miejsce: Centrum VIVERE, ul. Sokołowskiego 24, Kraków