Zapraszamy na 12 spotkanie Klubu HIT.

Po miesięcznej przerwie spotykamy się znowu na ul. Sokołowskiego 24.

W maju spotkanie Klubu zamieniło się w warsztat Hipnointegracyjnej psychoterapii głębi w fazie symbiotycznej, prowadzony przez Claudię Manzini-Egger.

Było głęboko, koncepcyjnie i prywatnie. Wędrowaliśmy przez wiedzę na temat jednej z najważniejszych faz rozwojowych dotykając tego co dotyczy osób, z którym pracujemy, jak również nas samych.

O tym co działo się podczas warsztatu, o tematach i inspiracjach z niego napiszemy w reportażu – raporcie, który już wkrótce zamieścimy na stronie.

12 spotkanie Klubu HIT poświęcimy głównie dalszej analizie myśli i Metody Psychoterapeutycznej H.I.T.T.® Wernera Meinholda, oglądając filmy z warsztatów i wywiady z Wernerem.

Będzie to bardzo dobra okazja do dalszego źródłowego zapoznania się i dyskusji założeń i praktyk metody Hipnointegracyjnej psychoterapii głębi, do wymiany doświadczeń i do czerpania inspiracji.

Drugim tematem spotkania Klubu będzie wymiana refleksji i dyskusja inspiracji z warsztatu Claudii, jak „włączyć” treści które przepracowaliśmy podczas warsztatu do swojej praktyki psychoterapeutycznej.

Spotkanie Klubu odbędzie się 17.06.2018, o godz. 15.00, na ul. Sokołowskiego 24.

Składka na koszty organizacyjne (katering i wynajem sali): 20 PLN/osoba.

Zapraszamy.

Bożena, Halina, Maria, Anna, Adam, Andrzej, Jerzy