„Wielka Księga Hipnozy” Wernera J. Meinholda już dostępna w jęz. polskim!

Wielka Księga Hipnozy. Teoria i praktyka hipnozy i autohipnozy. Wernera J. Meinholda to od ponad 30 lat jedna z najważniejszych pozycji dla specjalistów oraz wszystkich osób zajmujących się hipnozą.

W.J. Meinhold – znany niemiecki hipnoterapeuta – prezentuje w niej, w sposób zrozumiały i kompletny, podstawy zjawiska hipnozy oraz wyniki swoich badań. Znajdą tutaj Państwo również listę i opis większości schorzeń oraz zaburzeń psychosomatycznych, których leczenie przy pomocy hipnoterapii przynosi wymierne efekty.

Pierwsze polskie wydanie oparte jest na niemieckiej edycji z roku 2005, zaktualizowanej i uzupełnionej o najnowsze, dostępne w tamtym czasie wyniki badań.

Jest to zdecydowanie lektura obowiązkowa dla osób profesjonalnie zajmujących się hipnozą w medycynie, psychologii i psychoterapii. D;a wszystkich  zainteresowanych szeroko rozumianą tematyką pomagania i doradztwa psychologicznego stanowi bogate, inspirujące źródło wiedzy.

Cena książki: 149 zł (cena dla członków Towarzystwa 129 zł) plus koszt przesyłki (na terenie Polski) 14 zł (preferowane paczkomaty InPost).

Przy mailowym składaniu zamówienia prosimy o podanie numeru paczkomatu oraz numeru telefonu osoby zamawiającej.

Możliwy jest odbiór osobisty w Krakowie, po uprzednim umówieniu.

Nr konta:
33 1050 1445 1000 0023 2618 8170

Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej
i Badań nad Hipnozą
pl. Gen. Władysława Sikorskiego 2/8
31-115 Kraków


W sprawie szczegółów zakupu prosimy o kontakt e-mailowy: biuro@hipnoza.org.pl