Seminarium z Claudią Manzini-Egger 2021

Szczegóły Seminarium:

Temat: Praca z energią w hipnozie

lub

Faza Symbiotyczna w Metodzie H.I.T.T.® ze szczególnym uwzględnieniem etapu wewnątrzmacicznego.

(ostateczna decyzja co do tematu seminarium zostanie podjęta w zależności od panujących aktualnie warunków i obostrzeń)

Franz Anton Mesmer jest jednym z ważnych prekursorów hipnozy i stanowi dla naszej szkoły hipnoterapii opartej na psychologii głębi postać symboliczną. Siedziba międzynarodowego Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą (I-GTH) znajduje się w Meersburgu, gdzie jest on pochowany.

Mesmer głosił teorię na temat istnienia naturalnego przepływu energii, która przechodzi z jednego ciała energetycznego do drugiego. Pracował z użyciem magnesów, odkrywając, że taką samą pracę można wykonać także gołymi rękami. W późniejszym okresie powiązał energię magnetyczną z hipnozą, ponieważ wydawało mu się, że przez niego i pacjenta, z którym pracował, przepływa „fluid”.

Podczas tego, głównie praktycznego seminarium zajmiemy się teoriami elektromagnetycznymi, nieuchronnie obejmującymi również aspekty duchowe. Będziemy pracować z naszymi dłońmi i ciałem w hipnozie i ćwiczyć pracę z energią.

W programie: wykłady, demonstracje, pytania i odpowiedzi oraz ćwiczenia praktyczne

Miejsce: sala RUBINOWA – Sala szkoleniowa w Krakowie ul. św. Filipa 7

Plan szczegółowy:

Piątek, 15 października 2021 – tylko dla terapeutów stosujących Metodę H.I.T.T.® lub będących w trakcie kursu Metody H.I.T.T.® prowadzonego przez THTiBnH

Sobota, 16 października 2021 r. – dla wszystkich zainteresowanych

10:00 – 18:00 (przerwa obiadowa 14:00-15:30)

Niedziela – 17 października 2020 r. – dla wszystkich zainteresowanych

10.00-17.00 (przerwa obiadowa 14:00-15:30)

Claudia Manzini – Egger jest Prezesem GTH Szwajcaria (Szwajcarskie Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą) oraz Prezesem GTH International. W pracy z klientami stosuje głównie psychodynamiczno-analityczną hipnoterapię (Metodę H.I.T.T.® Wernera Meinholda), jest także nauczycielem Treningu Autogennego.

W 2006 roku ukończyła Akamai University (USA) obroną pracy na temat anoreksji, zdobywając tytuł Master of Science in Consciousness Studies. Posiada Dyplom Metody H.I.T.T.® Wernera Meinholda, Meersburg (2004), Certyfikat Osiągnięć w Administracji Biznesowej, USA (1992), tytuł Mistrz Reiki, Ekwador (2003)., ASCA Accreditation for Autogenic Training (2013).

Claudia Manzini – Egger urodziła się w Bogocie w Kolumbii. Mieszkała w różnych krajach, takich jak Kolumbia, Boliwia, Szwajcaria, Ekwador, Anglia, USA i Włochy, dzięki czemu poznała wiele kultur języków w stopniu pozwalającym jej nie tylko mówić nimi, ale także je czuć. Wykłada w pięciu językach: niemieckim, hiszpańskim, francuskim, włoskim i angielskim. Prowadzi seminaria i kursy z Metody H.I.T.T.® i treningu autogennego w wielu krajach (USA, Polska, Peru, Egipt, Kuba, Grecja i Ekwador).

Ceny za seminarium :

  • członkowie THTiBnH- 990 zł
  • niezrzeszeni – 1190 zł

Ceny za superwizję:

  • dodatkowo 150 zł dla uczestników seminarium
  • 400 zł bez udziału w seminarium

Uczestnicy Kursu Podstaw Hipnozy Klinicznej (Kurs I stopnia) edycji 2020/2021 mają to seminarium w cenie kursu!

Płatność za Seminarium prosimy dokonać na konto:

Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej
i Badań nad Hipnozą
pl. Gen. Władysława Sikorskiego 2/8
31-115 Kraków

33 1050 1445 1000 0023 2618 8170

z dopiskiem: „Seminarium z Claudią Manzini – Egger”

Zgłoszenia pod adresem: biuro@hipnoza.org.pl
lub przez formularz kontaktowy: www.hipnoza.org.pl/kontakt/