Bożena Hanik

Przewodnicząca i jedna z założycieli Stowarzyszenia – mgr Bożena Hanik jest psychologiem klinicznym i specjalistą II stopnia, psychoterapeutą Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP. Swoje doświadczenie nabywała m.in. u boku terapeutow takich jak: Carl Rogers, Antoni Kępiński, Betty Alice Erickson, Jeffrey K. Zeig, Werner Meinhold.

Od wielu lat prowadzi szkolenia z zakresu psychoterapii. Stosuje hipnozę w leczeniu nerwic, zaburzeń osobowości, zaburzeń psychosomatycznych i w terapii małżeńskiej.

Ma ogromne doświadczenie kliniczne – szkoliła się u najlepszych specjalistów w kraju i na świecie. Pracowała w szpitalu psychiatrycznym im. Józefa Babińskiego w Krakowie-Kobierzynie, prowadzi też własną praktykę w Krakowie.

Jest członkinią Rady Starszych Towarzystwa oraz jedną z dziesięciu specjalistów w Polsce w zakresie Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi metodą Wernera Meinholda. Jest wicepreprezydentem IGTH. Kraków

 

Stosuje metodę H.I.T.T. Wernera Meinholda.
email: bozena.hanik@gmail.com

Notice: Undefined offset: 0 in /home/clients/www/1dd4207d9caa2bba5fbf367a5e585340/hipnoza/www/new.hipnoza.org.pl/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937