Anna Trzcieniecka-Green

Dr n. hum. Anna Trzcieniecka-Green była wiceprezydentem International Federation of Integrative Depth Psychology in Therapy and Reserch of Hypnosis INFIDEPTH, które zajmuje się psychologią głębi i badaniami nad hipnozą analityczną. Kierowała Zakładem Psychologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie wykłada psychologię kliniczną w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej. Studia magisterskie ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim, tytuł doktora psychologii (Ph.D) uzyskała na Uniwersytecie Londyńskim. Jest psychologiem klinicznym (specjalistą II st.) i psychoterapeutą, członkiem Sekcji Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, British Psychological Society oraz jedyną Polką, która uzyskała w Wielkiej Brytanii status Chartered Psychologist (prawo do wykonywania zawodu w Wielkiej Brytanii). Pracuje z pacjentami cierpiącymi na nerwice i zaburzenia osobowości. Zajmuje się również leczeniem uzależnień oraz pracą z pacjentami chorymi somatycznie przy pomocy metod psychologicznych. Prowadzi praktykę w Krakowie. Prowadzi wykłady i warsztaty w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i Meksyku.

Swoją przygodę z hipnozą rozpoczęła zaraz po studiach w ośrodku leczenia nerwic prowadzonym przez Prof. Jerzego Aleksandrowicza, dzięki któremu ostatecznie hipnozy uczyła się u światowo uznanego Prof. Stanislava Kratochvila. Bardzo szybko zrozumiała, że hipnoza jest niezwykle skuteczną metodą terapeutyczną. W ramach doskonalenia swoich umiejętności uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez twórców NLP – Richarda Bandlera i Johna Grindera, Betty Alice Erickson i Roxannę Erickson Klein (córki Miltona Ericksona), Briana Almana, Stevena Gilligana i Kate Thompson (uczniów Miltona Ericksona), Anne Ancelin Schützenberger i wielu innych.

Jest współautorką i redaktorem podręcznika „Psychologia. Podręcznik dla studentów kierunków medycznych” (Univeristas, 2012) oraz autorką publikacji „Wczesna interwencja psychologiczna w chorobie niedokrwiennej serca i jej terapeutyczne znaczenie” (Księgarnia Akademicka, 2014).

Lista publikacji związanych z hipnozą.

Kraków

www.transformacje.life

Stosuje metodę H.I.T.T.® Wernera Meinholda.
tel: 12 262 05 96

email: a_green_@poczta.onet.pl

Notice: Undefined offset: 0 in /home/clients/www/1dd4207d9caa2bba5fbf367a5e585340/hipnoza/www/new.hipnoza.org.pl/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937