Warsztaty „Ciąża i poród w Hipnozie” oraz „Praca z traumą w hipnozie.

Z przyjemnością przypominamy, że już w najbliższy weekend (9-10 maja), w ramach aktualnej edycji Kursu Zaawansowanej Hipnozy II stopnia, odbędzie się warsztat pt. „Ciąża i poród w hipnozie„. Warsztat będzie miał formę zajęć online. W związku z obecną sytuacją jego cena uległa obniżeniu z 1400 zł do 890 zł.

Jednocześnie informujemy, że 6-7 czerwca odbędzie się warsztat „Praca z traumą w hipnozie„. W chwili obecnej forma tego warsztatu nie jest określona.

Oba te warsztaty te są dostępne wyłącznie dla osób, które ukończyły dotychczasowe edycje Kursu Zaawansowanej Hipnozy II stopnia, lub są słuchaczami aktualnej edycji tego Kursu.

W związku z licznymi prośbami postanowiliśmy przeformułować program Kursu Zaawansowanej Hipnozy II stopnia i uzupełnić go o te dwa moduły.

Kurs Zaawansowanej Hipnozy II stopnia jest przeznaczony dla osób o pewnym stopniu zaawansowania w posługiwaniu się metodą hipnozy. Z uwagi na niemożność ustalenia progu oczekiwanych umiejętności preferowane są osoby, które ukończyły proponowany przez nas Kurs Podstawy Hipnozy. Nasze doświadczenie uczy, iż absolwenci innych szkoleń mają duże trudności z podążaniem za tokiem naszego kursu i często sami decydują się na równoległe uzupełnianie wiedzy i kompetencji poprzez nasz Kurs Podstaw Hipnozy (Kurs I Stopnia)

Kurs Zaawansowanej Hipnozy II Stopnia jest całościowym szkoleniem – poza zaakceptowanymi przez Zarząd Towarzystwa i Prowadzące kursy Nauczycielki wyjątkami, nie ma możliwości uczestnictwa w poszczególnych modułach. Wyjątek stanowi możliwość uczestnictwa w nowo dodanych modułach (Ciąża i poród w hipnozie oraz Praca z traumą w hipnozie) przez osoby, które ukończyły poprzednie edycje tego kursu (II stopnia).

Zachęcamy do jak najszybszego zgłaszania chęci uczestnictwa w tym Kursie i nadchodzących warsztatach. Ilość miejsc ograniczona!

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod numerem: 502459707.