Nabór do kolejnej edycji szkoły H.I.T.T.® Wernera Meinholda

Rozpoczynamy nabór osób zainteresowanych podjęciem szkolenia w Metodzie Psychoterapeutycznej H.I.T.T.® WERNERA MEINHOLDA.

Większość terapii oparta jest na słowie i sięga do procesów poznawczych. Te terapie, które pracują na głębokim poziomie używają symboli, pracy z ciałem czy wolnych skojarzeń. W Metodzie Psychoterapeutycznej H.I.T.T.® nie tylko słowa mają znaczenie ale i ton głosu oraz wszystkie niewerbalne sposoby komunikacji.

Werner Meinhold twierdzi (za R. Steinerem), że dzieci do 6 roku życia znajduje się się w naturalnym stanie hipnozy. Dlatego większość ludzi nie ma wspomnień z tego okresu

Ernest L.Rossi przekonuje, że zapamiętywanie jest związane ze stanem umysłu. Jeżeli coś zapamiętamy w konkretnym stanie umysłu to możemy do tego dotrzeć tylko w tym samym stanie – jeżeli naturalnym stanem w dzieciństwie jest trans to możemy dotrzeć do niego w transie. Nie ma przy tym znaczenia czy te wspomnienia są prawdziwe, nie pracujemy z przeszłością tylko z tą warstwą umysłu pacjenta, który przechowuje OBRAZ przeszłości mający wpływ na jego teraźniejszość.

Twórcą Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi jest Werner Meinhold. Terapia ta uwzględnia dorobek psychologii głębi zawierający analityczną wiedzę dotyczącą rozwoju człowieka. Terapia ta sięga głębokich pokładów psychiki i można ją stosować nawet do najcięższych zaburzeń fizycznych lub psychicznych. Warunkiem stosowania tej metody powinna być gotowość klienta do samopoznania i dalszego rozwoju. Terapeuta dąży tu do uświadomienia klientowi i przepracowania razem z nim przyczyn choroby, które wynikają z historii jego życia i zostały wyparte do nieświadomości.

Inaugurację szkoły przewidujemy w październiku 2018 r. Zajęcia odbywać się będą w Krakowie, w jeden weekend każdego miesiąca, z przerwą wakacyjną. Szkolenie uwieńczy dyplom Międzynarodowy Hipnoterapeuta Metody H.I.T.T.® Szkolić będą, zarówno nauczyciele polscy jak i goście zagraniczni.

Informujemy także o możliwości uzyskania dofinansowań w wysokości 50-80% do organizowanych przez nas Kursów (szczegóły: http://bit.ly/2MiS8um) lub nieoprocentowanego kredytu z możliwością umorzenia do 25% (szczegóły: https://bit.ly/2PoBeYr).

Szczegóły kursu i zapisy :

Szkolenie w Metodzie H.I.T.T.® Wernera Meinholda

 

Notice: Undefined offset: 0 in /home/clients/www/1dd4207d9caa2bba5fbf367a5e585340/hipnoza/www/new.hipnoza.org.pl/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937