John Ryder, PhD Zaawansowane Warsztaty Hipnozy - Techniki rozwiązywania trudnych problemów

04 lipca 2014


Zaawansowane Warsztaty Hipnozy 

Techniki rozwiązywania trudnych problemów

 

John Ryder, PhD

 

Przedmiot kursu:

Nauka zaawansowanych technik hipnozy. Dwudniowy kurs przeznaczony dla specjalistów z zakresu psychologi i hipnoterapeutów.

 

Warsztaty odbędą się w języku polskim

 

PROGRAM:

 

Poznaj siebie i doświadcz zaawansowanych technik hipnotycznych
Głębsze zrozumienie mechanizmów podświadomości
Dowiedz się, jak korzystać  z sygnałów ideomotorycznych w rozwiązywaniu nieświadomych konfliktów
Problemy psychosomatyczne i przeprogramowanie umysłu 
Nerwica, niepokój, problemy obsesyjno-kompulsywne 
Usuwanie oporu u „trudnych” klientów i pogłębianie techniki 

Poszerzenie zrozumienia jak użyć transu w terapii

Hipnoza i psychoterapia - łączenie dwóch sposobów terapii

 

 

Krótki OPIS WARSZTATÓW:

Są to zaawansowane krótkie warsztaty w zakresie hipnoterapii i jej zastosowań do różnych zagadnień psychologicznych. Jest to dwudniowy  program obejmujący wykłady i ćwiczenia praktyczne w podgrupach, które pozwalają uczestnikom na rozwój nowych umiejętności pracy z klientami. Prezentowane narzędzia pomogą w  zastosowaniu hipnozy w leczeniu problemów fizycznych, emocjonalnych i psychicznych. Warsztat ten przeznaczony jest dla profesjonalistów z doświadczeniem w hipnozie i jej zastosowaniem klinicznym. Będzie to seria krótkich wykładów, a następnie demonstracji i doświadczeń nadzorowanych przez prowadzącego.

Uczestnicy otrzymają materiały, skoroszyt  na notatki, oraz bibliografię oraz certyfikat ukończenia kursu z16 godzinami szkoleniowymi.

 

 

 

John Ryder, Ph.D.

Jest psychologiem, autorem, trenerem, prowadzi liczne warsztaty, wykłady.   Prowadzi prywatną praktykę na Manhattanie.  Ukończył City University w Nowym Jorku ,następnie został adiunktem na Mt. Sinai School Of Medicine.  Pracował również na Harvardzie, w Boston VA Hospital oraz w JFK Medical Center.

Opublikował wiele artykułów dotyczących jego badań nad funkcjonowaniem mózgu oraz napisał książkę "Positive Directions"(2008), będącą swoistym podręcznikiem osobistego rozwoju.  Podróżował po całym świecie studiując główne doktryny zachodniej nauki i wschodniej filozofii. Podczas swojego życia pracował z tysiącami pacjentów, służąc im swoją pomocą.

Prezentował swoje prace na licznych konferencjach, poprowadził wiele, międzynarodowych wykładów i warsztatów.  Jest członkiem organizacji t.j; APA, IPPA, ILA, ASCH, NYAS oraz certyfikowany przez American Society of Clinical Hypnosis jako Approved Consultant in Hypnosis.  Dr. Ryder jako zwolennik pozytywnej psychologii został zaproszony do wystąpienia w Organizacji Narodów Zjednoczonych. Udziela się również jako ekspert w licznych mediach, włączając audycje radiowe i programy telewizyjne.