AOrłowska

Anna Orłowska

Hipnointegracyjna Psychoterapia Głębi |  hipnoza |  Kraków |  psychoterapia indywidualna |  terapia długoterminowa |  terapia małżeńska |  terapia rodzin |  zaburzenia osobowości |  zaburzenia psychosomatyczne
Miejscowość: Kraków

Anna Orłowska jest psychoterapeutą, posiada certyfikat Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Terapii Rodzin PTP. W jej doświadczeniu zawodowym znajduje sie m.in. praca przez szereg lat w Ośrodku Leczenia Nerwic, połączonym z Zakładem, a potem Katedrą Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie pod kierunkiem profesora Jerzego Aleksandrowicza, prowadzenie terapii indywidualnej zaburzeń osobowości i nerwic oraz terapii grupowej z wykorzystaniem psychodramy, a także praca dydaktyczna ze studentami medycyny i psychologii, jak również wieloletnia praktyka w prowadzeniu zajęć treningowych dla grup pracujących nad rozwojem osobistym oraz warsztatów i szkoleń dla terapeutów w ramach Grupy Hipnoterapii Sekcji Psychoterapii i dla osób przygotowujących się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty.

Przez wiele lat pracowała w Zarządzie Grupy Hipnoterapii Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, w latach 1998-2001 w funkcji przewodniczącej Zarządu. Przez kilka lat prowadziła grupę Ballinta dla członków w/w grupy.

Wśród własnych szkoleń - oprócz wszystkich wymaganych dla otrzymania zawodowego certyfikatu - m.in. kształcenie w School of Transformational Healing w Międzynarodowym Instytucie Makrobiotycznym w Kiental /Szwajcaria/. Szkolenie w zakresie medycyny chińskiej dla lekarzy i psychoterapeutów - u profesor Elisabeth Rochat de la Vallee z Europejskiej Szkoły Akupunktury w Paryżu.

Od 1995 r. kształci się w stosowaniu integratywnej psychoterapii w hipnozie w ujęciu psychologii głębi według Wernera Meinholda.

Od 1997r. prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną w Krakowie. Leczy zaburzenia osobowości w terapiach długoterminowych, nerwice, zaburzenia  psychosomatyczne oraz zajmuje się konsultacjami dotyczącymi problemów  par i rodzin.

Model pracy - multimodalny: terapia zintegrowana, analityczna, podejście transpersonalne, poznawczo-behavioralne, elementy logoterapii, terapii systemowej, sterowane wyobrażenia, praca z ciałem, trening autogenny, hipnoterapia - a w tym Hipnointegracyjna Psychoterapia Głębi.

Posiada dyplom certyfikowanego muzykoterapeuty komórkowego w zakresie Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej.W swojej praktyce terapeutycznej stosuje też  kwantową Metodę Dwupunktową.

Należy do członków - założycieli Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą, jest członkiem Rady Starszych i przewodniczącą Komisji Rewizyjnej Towarzystwa.

Jest nauczycielem metody Wernera Meinholda.

Kontakt: mail: roseor8@onet.eu