W dniach 17 – 19 kwietnia w Krakowie odbył się organizowany przez nasze Towarzystwo kurs treningu autogennego. Prowadziła go Claudia Manzini-Egger.

11 maja 2015

W dniach 17 – 19 kwietnia w Krakowie odbył się organizowany przez nasze Towarzystwo kurs treningu autogennego. Prowadziła go Claudia Manzini-Egger, która przyleciała do nas ze Szwajcarii.

Była to okazja do uczenia się skutecznej metody relaksacji i podążania do własnej głębi, dzielenia się własnym doświadczeniem w podtrzymującym, bezpiecznym gronie.
I jak podkreślali uczestnicy kurs okazał się on bardzo przydatny, zarówno ze względu na możliwość osobistego doświadczenia, jak i na możliwość korzystania z tej techniki w pracy z pacjentami.

Otwartość Claudii, jej sposób prowadzenia zajęć, wiedza i doświadczenie oraz bardzo dobry, życzliwy kontakt z uczestnikami dodatkowo sprawiały, że sala na ulicy Pomorskiej stała się dla uczestników miejscem wyjątkowego hipnotycznego doświadczenia.

Cieszymy się, że udało się go zorganizować a przede wszystkim, że Claudia przyjęła nasze zaproszenie. Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom i jednocześnie przepraszamy, że nie wszyscy chętni mogli w nim wziąć udział ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Już teraz zapraszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie, ponieważ jesienią b.r. planujemy kolejny projekt z udziałem tej znakomitej terapeutki.

 

Zarząd THTiBnH